Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Soha nem volt menstruacios...

Soha nem volt menstruacios gorcsom. A vajudas fajdalma hasonlit a hasmeneses gorcshoz? A szulesnel altalaban adnak fajdalomcsillapitot, vagy csak ha kerem? Milyen fajtak vannak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nem hasonlít sem a hascsikaráshoz, sem a szélgörcshöz igazán, de ez a megítélés egyénileg eltérő lehet.


A fájdalomcsillapítás módjairól abban a kórházban érdeklődj, ahol szülni fogsz, mert mindenhol eltérő, hogy mire van lehetőség.


(Bár szerintem nincs rá igazán szükség.

Hármat szültem csillapítás nélkül. Egyik nagyon nehéz volt és komplikált is, másik jó, harmadik könnyű.)

2012. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az adott kórházban érdeklődj a fájdalomcsillapítási fajtákról!


De ne kérj, én 19 órát vajúdtam, nehéz szülésem volt, eszembe sem jutott h kérjek valamit!

2012. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem tudom semmihez sem hasonlítani a vajúdási fájdalmat, szerintem teljesen más, mint egy hascsikarás vagy egy hasmenéses görcs.
2012. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én fogok kérni fájdalomcsillapítást, mert miért szenvedjek, ha a fájdalom 70-80%-át el tudják tüntetni úgy, hogy az a babának nem árt? Kérdezd meg a kórházban, ahol szülni fogsz, hogy van-e lehetőség epidurális érzéstelenítésre (és ha nincs, válts kórházat, én azt tenném :o)
2012. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!