Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen embernek tartjátok...

Milyen embernek tartjátok akiknek tetoválásuk van?

Figyelt kérdés
Van valami betegségük,vagy mi?

2013. nov. 20. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem neked van valami betegseg az agyadban.nem kinezet szerint kell egy embert megitelni.
2013. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
atyaég de egy primitív, sötét gyökér vagy
2013. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

sztem az a betegség ha ilyet kérdez valaki.

másik meg az hogy sajat magaddal foglalkozz ne másokkal,az élet túl rövid..

2013. nov. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezeknek a válaszoknak örülök,mert nekem is van tetoválásom.Csak kíváncsi voltam ki mit gondol :)
2013. nov. 20. 15:51
 5/10 anonim ***** válasza:
De kis cseles vagy. :D
2013. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 OMG! ***** válasza:
Nekem is vannak tetoválásaim és többet szeretnék, engem valahogy nem érdekel mások véleménye. Bár sokan megszólnak miatta, de mindenki azt csinál a saját testével, amit akar. :)
2013. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De milyen már még a gondolat is :DD szerintem az a beteg, aki őket annak tartja.

Engem még az se zavar, ha valaki tetőtől talpig tele van tetoválva. De akkor annak legyen minősége is :)

2013. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amondó vagyok, Kedves Tetovált Társaim, hogy ha valakinek joga van elítélni bennünket ezért, akkor nekünk is van jogunk magasról tenni a véleményükre ;)
2013. dec. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,,ez nagyon jó! :D IGAZAD VAN!
2013. dec. 9. 13:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Bátor, öntörvényű, önkifejező.


Ha viszont van egy Hope vagy Breathe a csuklóján, vagy egy bajusz az ujján, vagy csillagocskák az arcán, vagy tollak meg madarak, és látszik hogy tipikus sorminta, akkor azt hogy egy hülye divatmajom, aki majd egy hét után itt sír, hogy mennyire megbánta.

2014. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!