Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen jó idézeteket tudtok?...

Milyen jó idézeteket tudtok? (Tetoválás)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy tetkót valamilyen idézetre vagy szövegre gondoltam ami nem túl hosszú.Pl:Welcome to my world ez nagyon tetszik de egy ismerõsöm most csinàlt ilyet úgyhogy felejtõs...

2013. nov. 20. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:

"Nem kívánom senkitől,

hogy csodás dolgot tegyen,

de joggal elvárom mindenkitől,

hogy mindig ember legyen."


~Ady Endre


Ez a kedvenc idézetem, számomra rengeteget jelent. Egyrészt szó szerint egyet értek vele, másrészt a vallásom nézeteit is tükrözi, sőt, még allegórikus jelentése is van számomra, amiről még soha senkinek nem beszéltem.


Na, valami olyan idézetet keress, ami számodra is legalább ilyen sokat jelent, mint nekem ez. Ugyanis a tetoválás lényege nem a divat. Illetve a suttyóknál igen, de amúgy nem. Akkor van értelme, ha jelent valamit számodra. Az általad leírt idézet tipikus divattetkó. Nem is idézet, azt sem tudjuk, kitől van.

2013. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!