Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerül nagyjából egy...

Mennyibe kerül nagyjából egy kb.1 cm x 2-3 cm-es fehér tetoválás?

Figyelt kérdés
6 betűs szó

2013. nov. 23. 19:16
 1/8 SzilKa ***** válasza:

Kb ugyanannyiba, mintha feketével csináltatnád, 5 ezertől fölfelé.

Amúgy a fehér tetoválás csak frissen szép, gyógyulás után besárgul és kifakul, nem igazán ajánlom.


egy tetováló

2013. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem tökéletesen meg fog felelni sárgán is. A hasam alsó részére, a szeméremdombom fölé szeretném.
2013. nov. 23. 20:13
 3/8 Krizsa Tattoo ***** válasza:
Ha legyógyul tényleg nem lesz szép!
2013. nov. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A párom tetoválásában van fehér rész (kontraszt, kiemelés miatt), tegnap megnéztem, és ugyanolyan még 2 év múltán is. Nincs baj vele.
2013. nov. 25. 11:07
 5/8 SzilKa ***** válasza:
Kontrasztként nem tűnik fel a sárgássága, hiszen kontrasztos :) optikai csalódás. De önmagában látszani fog, hogy sárgás-fakó. Ez elkerülhetetlen, hiszen a bőröd új hámrétege fölé "nő" a gyógyulás során.
2013. nov. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Maga a bőr színe sárgás, nem a tetkó sárgul meg. És ha már itt tartunk, a fekete szürkés,vagy zöldes lesz.
2013. nov. 25. 11:57
 7/8 SzilKa ***** válasza:
Azt írtam én is. Besárgul, mert fölé kerül a bőr, ami sárgás. Tehát nem marad fehér a fehér.
2013. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem baj.
2013. nov. 25. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!