Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szoptatás alatt lehet tetovált...

Szoptatás alatt lehet tetováltatni?

Figyelt kérdés
Már másfél éve szeretném megcsináltatni, nagyon szeretném már! 4 hónapos a lányom.

2013. nov. 23. 21:36
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem lehet és normális helyen el sem vállalják, sem a piercinget, sem a tetoválást.
2013. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Mert a homlokára van írva mindenkinek?

Am. miért nem?

2013. nov. 23. 22:04
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt mondják a gyulladás miatt, de akkor pattanásosan vagy felfázva, náthásan sem lehet szoptatni??
2013. nov. 23. 22:24
 4/14 CsBZs válasza:
Azert nem lehet mert a festekbe olyan anyagok vannak amik a verbe bejutva a babara karosak lehetnek. Mivel ok kisebbek nekik egy nagyon kicsi adag is eleg es ugyebar az immunrendszeruk sincs meg vmi nagyon vedekezokepes
2013. nov. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor, ha úgy vesszük, a felnőttekre is káros a festék. Miért tetoválnak olyan anyaggal, ami ártalmas?
2013. nov. 24. 09:41
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én tetováló mellett dolgozom. Elviekben azért nem lehet szoptatás alatt tetováltatni, mert ha begyullad-ami ugye könnyen megeshet, nem feltétlenül a tetováló miatt, hanem bejut valami a sebbe, az a babára nézve nem jó. Nem a festék a mumus, mivel ezek mind bevizsgált festékek nagyon komoly eu standardnak kell megfeleljenek! és mivel a gyulladás kiszámíthatatlan, ezért alapvetően nem vállalják a tetoválók. Pl. akármilyen tisztán dolgozunk, a kuncsaft hibájából is belekerülhet valami a tetkóba és már meg is van a baj.
2013. nov. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Hát ha nem mondod el, hogy szoptatsz akkor nyilván nincs a homlokodra írva és meg tudod csináltatni a tetoválást. De nem értem miért lenne érdeked hazudni, hiszen a saját babád egészségét kockáztathatod. Előttem leírták ketten is, hogy miért nem szabad.

Ha ennyire tiltakozol ellene akkor csináltasd meg, nekem aztán mindegy, hogy mi lesz veled vagy a babáddal. Nem hiszem, hogy nem tudsz még pár hónapot várni. Gondolom a gyereked nevét akarod tetováltatni...

Nekem két gyermekem van, van tetoválásom, nem is egy, de eszembe sem jutott volna terhesség, szoptatás alatt tetováltatni.

Minden jót, dönts belátásod szerint.

Első voltam.

2013. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De egy gyulladás ezer más módon is bekövetkezhet a szervezetben. Ez butaság. Vagy akkor hagyjam azonnal abba a szoptatást, ha akár pattanásom van, vagy felfázok, vagy beszakad a körömágybőröm és begyullad??
2013. nov. 24. 11:40
 9/14 CsBZs válasza:
Akkor ha tetovalo mellett dologoztal tisztaba vagy vele h a festekek sokfele femeket tartalmaznak ami karos a babara nezve szoptatas alatt. Pl. A voros szinu festek higanyt, a fekete faszenreszecskeket(ez nem fem aut tudom) ettol lehet a gyulladas, a lila mangant a barna vas-oxidot es stb..
2013. nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező! Menj, és beszélj egy tetoválóval. Egyébként meg baromi irritáló a stílusod. Ad 1; kva nehéz lenne kivárni azt a kis időt, amíg abbahagyod a szoptatást?! Ad 2; Kinézem belőled hogy ha a tetováló is elmondja (márpedig elfogja) hogy nem ajánlatos, te azt is telibe szrod, ahogy az itt válaszolókat. De az a szégyen, hogy ezek szerint a gyermeked se nagyon érdekel..
2013. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!