Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szoptatás alatt lehet tetovált...

Szoptatás alatt lehet tetováltatni?

Figyelt kérdés
Már másfél éve szeretném megcsináltatni, nagyon szeretném már! 4 hónapos a lányom.

2013. nov. 23. 21:36
1 2
 11/14 SzilKa ***** válasza:

Igaz, hogy máshogyan is kialakulhat gyulladás a szervezetedben, de baromság lenne növelni a kockázatot! Ennyire ne legyen már sürgős az a tetoválás, bírd ki valahogy, úgyis aztán életed végéig rajtad lesz, nézheted még sokáig.


Egy tetováló

2013. nov. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
CSBZS: tisztázzuk hogy nem várandósról van szó, hanem szoptatós anyáról. Várandós abszolút kizáró ok. Szoptatás már más szitu, de mint írtam is alapvetően nem ajánlott! és nem is vállaják be a legtöbben pl mi sem. boncolgatásképpen írtam hogy gyulladás az, ami igazán problémát tud okozni, ugyanis a bőr rétegébe került festék elméletben nem kerül át az anyatejbe, de kövezz meg ha nem így van, én mint szoptató anyuka, aki ebben a szakmában dolgozom így tudom. Ettől függetlenül nem ajánlom és nem készül ilyen nálunk, de pl. ha azt feltételezzük hogy egy pici tetoválást kap egy szoptató anyuka nem egy várandós anyuka!, ami nem gyullad be, akkor ebben az esetben azt feltételezem hogy a babának nem lehet ebből baja, mivel az anyatejbe nem kerül festék. Ez elméleti dolog, a gyakorlatban meg mindenki eldönti mit lehet és mit nem, hiszen a káros kozmetikumok (sampontól, a babatörlőig), az elfogyasztott káros élelmiszerekig sokszor szerintem ártóbbak a kisgyermekek számára mint a tetoválás..(apró tetoválásra gondolok!)
2014. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Fél centiszer két centis szó lett volna.
2014. jan. 27. 17:09
 14/14 SzilKa ***** válasza:
A gyulladás nem méretfüggő, az vagy kialakul, vagy nem.
2014. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!