Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek gáz, ha ugyanolyan...

Szerintetek gáz, ha ugyanolyan tetkót varratok a karomra mint amilyen a kedvenc sztároknak van?

Figyelt kérdés
Óriási rajongója vagyok egy fiú banda énekesének. Karrierjét azóta követem még mielőtt összeállt a banda. A pasinak vagy egy tetkója, amit magam is felvarrattam, tiszteletből. Csak mindenki kérdezi mi a jelentése és honnan az ötlet és szégyenlem elmondani, mert tuti azt hinnék megőrültem, vagy bele vagyok zúgva az énekesbe. Pedig ez nem igaz, csak tisztelem a munkáját, a hangját és az egyéniségét. :) szerintetek elmondhatom másoknak hogy miért tetováltattam magamra ugyanazt a tetkót, vagy ciki a dolog és maradjon az én titkom. Mellesleg az első tetkóm és az utólsó is, bár gondoltam hogy a banda kezdőbetűit is magamra tetováltatom, de azon végképp kiakadna mindenki. Vagy nem?

2013. nov. 29. 14:42
 1/7 anonim válasza:
45%

igen, borzalmasan gáz.... ugyan :D

ne érdekeljen mások mit gondolnak ha te magadra akarod ugyanazt tetováltatni, tedd. :)

2013. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz. Nekem is van egy "kedvenc együtteses" tetkóm, én a kedvenc számuk címét varrattam magamra.


Megszabad tudni hogy ki az az énekes és mi a tetkó? :) Akár privátban is. Nem foglak elítélni, mint mondottam volt, nekem is van hasonló.

2013. nov. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ciki. inkább olyat tetováltass, amiről ő jut eszedbe, de ne nyúld le egy az egyben ami rajta van, mert az tényleg nevetséges.
2013. nov. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem melyik az a banda? :)

Bocsi, ha nem 1D csak kíváncsi vagyok.

2013. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz egyáltalán. Nyáron VOLTon a kedvenc bandám koncertjén az énekes felhívott egy fiatal félmeztelen srácot a színpadra, és látván, hogy ugyanolyan tetkója van, mint neki, nagyon megörült, poénkodott :) Szóval még maga az érintett ember se veszi zokon a legtöbb esetben. Ők a videóklipjükbe is rengeteg rajongói tetoválást tettek bele, mert az nem divat kérdésre, nem utánzás, az elkötelezettséged mutatja :)
2013. dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sejtettem hogy lex aki az gondolja hogy 1D ről van szó. Hát majdnem. 1R, azaz a one republic énekesének a tetkójáról van szó, de nem csak kimondottan azért mert az övé, hanem mert megtetszett. Bár az enyém jobban kidolgozott, mint az övé. De mondom hogy ez csak merő véletlen hogy pont róla koppintottam. Valszeg ha egy haveron látom ugyanezt, akkor is ezt választom. :)
2013. dec. 2. 21:31
 7/7 anonim válasza:

Attól függ milyen a tetkó

de szerintem nem gáz

2013. dec. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!