Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hol legyen a tetoválásom?

Hol legyen a tetoválásom?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kedves barátomnak szeretnék emléket állítani. Egy rövid idézetre gondoltam. Olyan helyre szeretném rakatni, ahol idővel nem kötnének bele, ugyanis tanárnak készülök és nem sok helyen tolerálják, szóval ahol könnyen el lehet rejteni. Az pedig, hogy melyik helyeken fáj a legjobban, nm számít. :)

2014. jan. 2. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
tarkó
2014. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A bal mellkas fölé tenném!Ott remek helye van a rövid idézeteknek és nem látszódik csak ha leveted a pólód! :)
2014. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy fiú vagy vagy lány...? nekem pl az oldalamon van egy, az is csak akkor látszik ha bikiniben vagyok

20L

2014. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lábfej, oldalad,lapocka, felkar belső oldala,amig még takarják a pólók is. Én is ilyen munkahelyre készülök, nekem lábfejen van
2014. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 OMG! ***** válasza:
Én az oldalamra, a bordákra tetováltatnám. Fájdalmas emléknek, fájdalmas hely.
2014. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hátadon,oldaladon,takpadon ( ha lehetséges),hasadon,válladon
2014. jan. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!