Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem akarja engedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akarja engedni, hogy tetoválásom legyen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már 2 éve vágyok egy tetoválásra( most leszek 1 hét múlva 19) a barátommal 3 éve vagyunk együtt de azt mondta hogy ő nem engedi meg hogy tetkóm legyen. Szerintem ez egy olyan dolog amit nekem kell eldöntenem, hiszen az én életem, az én testem. Mit csináljak? azt mondta hogy ha megcsináltatom akkor annak következményei lesznek a kapcsolatunkra nézve. Úgy gondolom, hogy nem engedhetem még meg hogy 19 évesen ennyire szabályozzanak.Szerintetek?
2012. szept. 23. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni.
2012. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
tedd meg max nem lesz baratod.. :-)
2012. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért, de én annyira felháborítónak tartom ezt hogy meg akarja szabni, hogy mit tegyek és mit ne...
2012. szept. 23. 16:14
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

és kit érdekel? ki ő neked hogy megmondja? én 20 vagyok 3éve vagyok a párommal,együtt lakunk közösen vettünk autót.

eljegyzett jövőre lesz esküvő. kicsit több köze van hozzám,de még ő sem szól bele a dolgaimba. akartam jogsit,ő nem akarta,hogy vezessek,mert félt,de elfogadja,mert szükségem lehet rá,hogy mindkettőnknek legyen. akartam én is tetoválást,ő nem akarta,mert olyan helyre tetettem ahol ő szerinte kihívó. mindegy,megcsináltattam.

Ő neked jogilag senkid,hogy azt mondja nem csinálhatod. Ezeket kéne bezárni az ilyen pasikat,akik így uralkodnak a nőkön. Mindegy,csak neked akarok segíteni. Ez az én példám.

2012. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
szerintem normális barátod van én barátnőm csináltatna tetoválás biztos én is ezt csinálnám nem tudom h nekem melyik kell jobban de ahogy leírtad én azt veszem le inkább tetko mint pasi szóval... :) csináld!
2012. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Hiába mondod azt hogy "az én életem én testem", ha feltetted ezt a kérdést. Konkrétan a szüleid se csinálhatnának semmit ha nem engednék, elvégre nagykorú vagy, azt csinálsz amit akarsz. Ha az én barátom mondaná ezt, páros lábbal rugdosnám az ajtó felé. Barátom barátom oké, de ne döntsön helyettem és ne mondja meg mit szabad és mit nem. Legyél ennyire önálló azért te is.
2012. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Te véletlenül nem az exemmel jársz ? :D

Ugyanez volt a problémája ( sok más mellett)...egy idő után nem bírtam és elküldtem a fenébe!

Ne hagyd, hogy beszabályozzon mert ennél csak rosszabb lesz hidd el!!

2012. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha a tetkó miatt szakít, marhára szerelmes lehet beléd... Biztos nem kéne ilyen pasi.
2012. szept. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!