Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Jó tetováló mester?

Jó tetováló mester?

Figyelt kérdés

Találtam egy idézetet ami nagyon megfogott és magamra szeretném varratni.

Az alkaromra gondoltam,sima egyszerű betűtípus 10 szavas mondat. (1.tetoválás lenne)

Ez kb.mennyibe fog kerülni?

Tudnátok ajánlani egy jó tetováló mestert?


Köszi :)

20/L.



2014. jan. 5. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
uhhhh.... de meg fogod te ezt banni, hogy valami kozhelyes Coelho-"bolcsesseget" magadra irattal.
2014. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 remajonéz válasza:

Nem értek egyet az előttem szólóval. Annyiban igen,hogy jól gondold meg mielőtt belevágsz, de nem is a kérdésedre válaszolt..

A tetoválás ára függ majd a méretétől és a betűtípustól is,majd ott fogják neked megmondani. Tetováltatni pedig szerintem a Westend Tattooba menj, nagyon ügyesek,és azt fogod kapni,amit kérsz. Nem dolgoznak olcsón,de én őket ajánlom.

2014. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1#-Köszönöm a hozzászólást.Habár nagyon szeretem Paulo Coelho műveit és jónak találom a "bölcsességeit",szó sincs arról hogy magamra varrassam egyiket is.

Attól hogy még nő vagyok nem fogok magamra tetováltatni valamit ami mostanság divathóborttá nőtte ki magát.

Azért tetováltatom magamra mert a múltamhoz és remélhetőleg a jövőmhöz is tartozik/jellemzi.


2# Köszönöm szépen Neked is a hozzászólást,jól átgondoltam ,nem egy hirtelen ötlet miatt tettem fel a kérdést :)

2014. jan. 5. 18:06
 4/12 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek az előttem szólóval, Westend Tattoo-t ajánlom én is :)

Ha még nem tetted meg, nézegesd az oldalukat:

[link]

Sok szerencsét a tetkóhoz! :P

2014. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 SzilKa ***** válasza:
100%

Akik a westendet ajánlgatják, komolyan gondolják? A szemüket hova tették? Vagy bújtatott reklámot nyomnak? A westend tattoo-nak pont hogy rossz a híre, és nem alaptalanul! Azért az árért akkor már egy sarokkal odébb az ország legjobb szalonjába is mehet az ember, a Dark Art-ba, ahol valóban profik dolgoznak!


Kérdező, kb 10-12 ezer körüli árra számíthatsz Bp-en.


egy tetováló

2014. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. jan. 6. 00:15
 7/12 remajonéz válasza:

SzilKa!

Azért ajánlom a Westend Tattoot,mert nekem mind a 4 tetoválásomat ott csinálták,és tökéletes lett! Attól még,hogy az oldalon vagy bárhol máshol béna tetoválások vannak,nem azt jelenti,hogy rosszul dolgoznak. Az emberek kérnek béna tetoválásokat! Én minden alkalommal nagystílű dolgot kértem,és tökéletesen lett kivitelezve. Nem értem azokat az embereket,akik keresik az olcsó helyeket.. Egész életedben rajtad lesz az a tetoválás,legalább ezen ne spórolj..

2014. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 SzilKa ***** válasza:

remajonéz, én ugyan nem spórolok ezen, mert mint írtam, magam is szakmabéli vagyok (erre majd jön az, hogy biztos a szakmai irigység vezérel, de nem).

Örülök, hogy tetszenek a rajtad lévő munkáik (végülis az a lényeg), de technikailag sokkal profibbat is kaphattál volna annyiért, amennyit ott pofátlanul elkérnek (sokba kerül a pláza bérleti díj, azért drágák, nem a minőség miatt).

2014. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 remajonéz válasza:
Értem,amit mondasz,nem bántani akartalak. Én csak azt mondtam,amit tapasztaltam. Megértem,ha másnak más véleménye van,csak rá akartam egy kicsit cáfolni ;)
2014. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 SzilKa ***** válasza:
:)
2014. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!