Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért kizáró ok sok férfinak...

Miért kizáró ok sok férfinak egy-egy szép, igényes tetoválás ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Az ismertségi körömben sok mindenkinek vannak szép-kevésbé szép tetoválásai, nekem is, és még soha nem volt rájuk rossz szó férfiak részéről. Itt mégis rengetegszer találkozom a "nőideálok" leírásában, hogy ne legyen tetoválása, piercingje.

18L



2014. jan. 6. 12:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%
Mert sok férfinak nem tetszik. Ilyen egyszerű a válasz. Az ismerőseid meg nyilván nem mondják meg őszintén, hogy bocs, de szar a tetkód.
2014. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Mert itt rengeteg fura ember van! Nekem van ami belefér tetoválásból is és piercingből is. Egy-egy jól elhelyezett szolid piercing egész csinos tud lenni.
2014. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nekem a fiúk általában csak megdicsérik a tetoválásaimat, mert spóroltam rájuk, hogy szép kivitelűek legyenek, piercingem is volt, de meguntam, kivettem...

Persze, én sem a body suit-okról meg a mellbimbót orrcimpával összekötő piercingekről beszélek...:)

2014. jan. 6. 12:15
 4/23 anonim ***** válasza:

A tetoválástól függ. Mutasd, neked milyen van! Nálam pedig csak a piercing egyfajta kizáró ok. Az egyetlen amit még úgy elviselek az a köldökpiercing.

Tetoválás kifejezetten tetszik de ne legyen túl gagyi vagy snassz. Legyen szép igényes és okkal legyen rajta, ne divatból, hiszen az a lényege a tetoválásoknak, egyediség.

2014. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Sok pasinak nem jön be és kész. De minden érmének 2 oldala van :D Nekem pl nagyon tetszik ha tetovált, piercingje van a lánynak :)
2014. jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Azért az elég ritka, ha valaki csak azért nem jönne össze egy lánnyal mert tetkója van. Nekem sem tetszik, ha választani kéne azt mondanám, hogy ne legyen a lánynak, de ha tetszik minden tekintetben amúgy, attól még nem utasítanám el, csak mert van tetoválása.
2014. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A tetoválás meg a piercing is olyan, hogy csajfüggő. Van akinek jól áll, van akinek nem. Ha nálam rákérdeznél erre, hogy álmaim nőjén van-e tetkó, akkor én is azt mondanám, hogy nincs, ettől még millió lány van, akin tetszik a tetoválás.
2014. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
18%
A tetoválás árulkodik a csaj világnézetéről. Én a konzervatív nőket szeretem, rájuk nem jellemző a tetoválás. Arról nem is beszélve, hogy a teheneket szokták megbillogozni!
2014. jan. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Azért a billogzás, meg egy személyes tartalmú műalkotás között van külömbség...
2014. jan. 6. 13:25
 10/23 anonim ***** válasza:
17%

Személyes tartalmú műalkotás... lol.

A nők többségén nonfiguratív sz.r diszeleg (komoly személyes tartalom lehet). Vagy valami nyálas idézet (ez meg komoly műalkotás).


Van pár tetoválás ami nekem is tetszik, de nőn olyat még SOHA nem láttam, csak képeken. Amit a nők magukra varratnak az esetek 99 százalékában igénytelen és ronda.

2014. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!