Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A vádlimra szeretnék tetoválás...

A vádlimra szeretnék tetoválást csináltatni és nem tudom hogy vagy a jobb vagy a bal lábamra tetováltassam, ti hogy döntöttétek el hogy melyik lábatokra csináljátok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Először csak rajzoltass ideiglenest hennából, és nézd meg, hogy áll.

Mit ábrázolna?

2014. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kompozíciótól, meg attól függ, hogy mit ábrázol: ha mondjuk figurális, akkor a figurának befele kell nézni például.
2014. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amelyik oldaladra csinálod,a testednek arra az oldalára fog esni a több figyelem, mivel a tetoválás általában vonzza a szemet. Éppen ezért, ha valamelyik oldaladon van pl. egy anyajegy vagy sebhely, akkor ne arra csináltasd. Az emberi test általában nem teljesen szimmetrikus, az egyik oldal egy hajszálnyit előnyösebben néz ki (ici-picit izmosabb, vékonyabb, formásabb stb). Nekem a bal vádlimon van egy anyajegy amit nem szeretek, ezért nem akartam a testem bal oldalára vonni a figyelmet, a jobb combomra csináltattam a tetkót. A tetoválás kicsit olyan, mint a smink,kiemelheted vele azokat a részeket a testeden, amikre büszke vagy, de egy rosszul elhelyezett tetoválás az előnytelen részeket hangsúlyozhatja ki.
2014. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezt a szöveget szeretném magamra varattni,ez egy (zenei kiadó neve) akik benne vannak a kiadóba előadók az ő zenéjük tiszteletére szeretném magamra varattni ezt !

[link]

2014. jan. 9. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a bal vádlidra, a jobbon bután nézne ki
2014. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!