Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ez gond lehet? Fontos, tetovál...

Ez gond lehet? Fontos, tetoválás után további lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap megcsináltam a tetoválásomat, jobb mell fölé és azt mondta aki tetovált hogy ha hazaérek este mossam meg antibakteriális szappannal és tegyek rá valami kalcium kenőcsöt (kb. ugyanaz mint a bepanthen)Na szóval így is tettem de ma reggel nézem és még mindig tintás lett picit körülötte, pedig tegnap már lemostam óvatosan, ez azt jelenti hogy kilöki a bőröm a tintát? Vagy ez normális? Picit megijedtem :/ Ja meg azt szeretném kérdezni hogy naponta hányszor ajánlott mosni?


2014. jan. 17. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mennyire nagy és mennyi a tinta. Picit ereszthet másnap, elvileg nem löki a bőröd. Nem értem, nekem azt mondtak mind a két tetkónál, hogy ne mossam direktbe, max folyóvíz érje, mert azért jön ki belőle a tinta, a meleg víz és a gőz szívja ki a tintát vagy mi...szóval direkt ne dörzsölgesd vagy mosd. Max folyóvíz érje, utána már nem fog kijönni a tinta...bephantent használj azt meg amennyiszer csak tudod, elősegítőit a sebképződést
2014. jan. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
fuh megnyugtató köszönöm:) igazából nem sok jött ki de így látni körülötte hogy tintás, és még azt szeretném kérdezni hogy csakis akkor kenegessem miután megmostam vagy nem muszáj akkor? bármikor lehet? még egyébként be van fóliázva, meddig kell úgy hagynom? Bocsi a sok kérdésért de ez a első tetkóm és picit megijedtem:/
2014. jan. 17. 11:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát az a fólia sem kellene rá szerintem...az alatt izzad a bőr és ugyanúgy szedi kifele a tintát, max akkor fóliázd ha elmész valahova és nem akarod hogy olyan legyen a ruhád. velem a fóliát is levetették 2 óra után...olyan mintha szaunáztatnád... azt sem lehet, se gőz, se meleg nem tesz jót. kenni bármikor, amikor alkalmad van rá...és mondom, hogy ne mosd csak folyóvíz addig amíg le nem dobja a sebet.körbe a tintát lemoshatod, de azt is csak ésszel langyos vízzel
2014. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja igen arra nem is írtam, tegnap is csak úgy mostam hogy csapból valahogy kézzel meg szappannal óvatosan nagyon szóval nem zuhanyoztam rendesen, úgy jó? Köszönöm az eddigi segítségedet!:)
2014. jan. 17. 12:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


előző vagyok, tessék, olvasd el, de elég szomorú, hogy ezt a szalonban vagy aki csinálta nem közölte veled

2014. jan. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ők csak annyit közöltek hogy kenegessem meg mossam antibakteriális szappannal meg hogy másnap ha nem megyek sehová leszedhetem a fóliát, de az egyébként jót jelent ugye hogy tegnap sem volt piros meg ma sem egy picit sem?
2014. jan. 17. 12:17
 7/9 anonim ***** válasza:
nyugi nem lesz semmi baja, ha mindent úgy csinálsz ahogy le van írva
2014. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Nekem a tetoválóm azt mondta három napig fóliázni kell, pont azért hogy ne varasodjon, mert ha az lepotyog alatta a bőr halványabb lehet, és a végeredmény nem olyan szép. Naponta legalább kétszer de jobb háromszor megmosni, szappanos vízzel, majd papírtörlővel (!) megszárítgatni (a törülközőben rengeteg baktérium lehet), bekenni Bepanthennel, majd fólia. 3 nap után már csak kenegetni kell naponta kétszer a 6. napig.

Az, hogy dobott ki festéket nem baj, ez természetes.

Én így kezelgettem, és minden szuper. Remélem segítettem.

2014. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél köszönöm szépen!:)
2014. jan. 20. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!