Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Érdemes fiatalon tetoválást...

Blind kérdése:

Érdemes fiatalon tetoválást csinálni?

Figyelt kérdés
Vékony alkattal rendelkezek, de edzéssel hajlamos vagyok "nőni", és az a kérdés, hogy ha csináltatok egy tetoválást az alkaromra, akkor az ugyan olyan marad-e idősebb koromra? Gondolok itt a bőr nyúlására és egyéb növekedéssel kapcsolatos dolgokra.

2014. jan. 19. 23:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, kihagytam, hogy csak egyszerű dologról van szó, mint mondjuk egy alakzat, mondjuk egy négyzet. Feliratról nincs szó, de arról is kérném a véleményeket :)
2014. jan. 19. 23:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Az alkarod pont nem fog sokat változni (legalábbis ha nem ilyen gyúrósversenyekre edzel), de egy tetoválás se marad ugyanolyan, mert ráncosodni fogsz. Mint ahogy mindenki más is. Ettől függetlenül miért ne varratnál?
2014. jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Egy fiatalon varrott kis tetkó sokkal nagyobb lesz amikorra sörhasat növesztesz, így olcsóbban juthatsz szép nagy mintához.
2014. jan. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Shai-Hulud ***** válasza:
Igen. Sokkal több időd lesz gyűjteni a pénzt az eltávolíttatására.
2014. jan. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

szerintem érdemes, ha szeretnéd :) ne várj tovább, minek?!

én is fiatalon csináltattam, méghozzá a hasamra..14 voltam. az alkar nem, de a hasnál változhat sokat az alkat, nem is kicsit.. bár még nem változott :P de ha változik is, nem fogom megbánni egyáltalán.

főleg, hogy csak egy kis alakzatot szeretnél, az egyáltalán nem vészes. de még a felirat sem ;)

bár mondjuk én valami kis alakzat helyett olyat csináltatnék, ami sokat jelent nekem... mert akkor szinte 100% hogy nem fogod megbánni, és mégis jobb ha olyat "viselsz" aminek van jelentése számodra :) csak egy tanács, bocsi az offért. :)

2014. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem off, erre a kommentre vártam. Egy fiatal (akár volt fiatal) tapasztalataira:) Egyébként sokat jelentene nekem, azért is gondolkozom rajta! Köszönöm mindenkinek, meggondolom:)
2014. jan. 24. 23:27
 7/7 anonim válasza:
ha sokat jelent akkor teljesen jó ;-) hajrá :)))
2014. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!