Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás 17 évesen?

Tetoválás 17 évesen?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy tetoválást csináltatni. Anyám megengedi, pénzt is össze szedtem rá, csak félek, hogy ki fog nyúlni? Vélemény? Van aki 16-17 évesen csináltatott tetoválást? mennyit változott?

2014. febr. 4. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Bizony, benne van a pakliban, hogy pár év múlva szörnyen fog kinézni.


Egyáltalán milyen nemű vagy?

2014. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én csináltattam az oldalamra 17 éves koromban, semmit nem változott : )
2014. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok:D


És most hány éves vagy? de nőttél azóta? :D

2014. febr. 6. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Na, akkor nagyobb az esélye, hogy torzuljon. A fiúk jellemzően később fejezik be a növekedést, mint a lányok.

A bátyám legalább ötcentit nőtt még 17 éves kora után, míg én (lányként) 15 évesen megálltam.

2014. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 The King 666 válasza:
A feleségemnek a hasán van. Császárral szült. Szépen visszahúzódott és szépen varrták össze. Ha jó mintát választasz ne aggódj ha picit változik az alakod akkor is szép marad. Szerintem egy szülésnél jobban semmi nem nyújtja a bőrt.
2014. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2014. febr. 10. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!