Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért tetováltat magára...

Miért tetováltat magára valaki valamit, ha később el akarja távolíttatni?

Figyelt kérdés

Csak kérdezem...hiszen mindenki tudja, hogy a tetoválás (majdnem) ÖRÖK. Ennyire nem gondolják át, meggondolatlanok, vagy mi?

Persze tudom, hogy van, akinek a tetováló rontja el, az más.

Csak mikor nekem csinálták a tetkómat, épp jött be egy nő, hogy a delfinjét el akarja távolíttatni a bokájáról. Akkor minek kellett oda a delfin? Ennyire nem gondolt bele, hogy az örökké ott marad?



2014. febr. 9. 20:40
1 2
 11/13 SzilKa ***** válasza:

Hááát, egy rutinos, sok éve nagy forgalomban tetováló művész nem igazán ejthet bakit, csak egy gyakorlatlan tetkós...

Mondom ezt úgy, hogy magam is tetováló vagyok.

2014. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A páciens bemozdul, a tetoválónak tüsszentenie kell, vagy valami más elvonja 1 pillanatra a figyelmét, vagy a gép is bekrepálhat pont a legrosszabbkor. Persze ezekre tényleg kicsi az esély. Ez csak 1 pár példa, hogy miért is lehet 1 motívum nem a legjobb. Az is igaz, hogy az ilyen mester tetoválóknak olyan precíz kezűeknek kell lenni, mint egy sebésznek. Én csak azt mondom, hogy nem rögtön a kérdezőt kéne minden esetben a sárgaföldig szidni, aki egy friss tetoválást el szeretne valamilyen módon tüntetni. Kedves utolsó, azt megkérdezhetem tőled, hogy fordult-e már veled elő eddig pályafutásod során, hogy egy adott mintát nem sikerült olyan jól megcsinálnod, mint ahogy kellett/szeretted volna? Vagy esetleg az ügyfélen látszott, hogy nem igazán tetszik neki?
2014. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én speciel el szeretném távolíttatni a tetkómat, mert nem tetszik a kivitelezés , szépen szólva...( elcseszték ). Vidéki vagyok, neten keresgéltem a szalonok között, gondoltam Pesten más a színvonal, így oda koncentráltam. Találtam is egyet, a munkáik is szépek voltak az oldalukon. Lebeszéltem velük egy időpontot, elmentem a megbeszélt időben, de akivel beszéltem nem volt bent, a többiek pedig nem is tudták hogy van időpontom...na mondom nem számít elmagyarázom mit szeretnék. Kinyomtatta , felrakta így még egész szép volt ( 2 soros felirat + 3 madár ). Kb 30p alatt kész is volt ( közben mondta kolleganőjének a srác : Ezt gyorsan megcsinálom, aztán mehetünk kajálni ) Itt kellett volna inkább elmennem.... a vonalvezetés szörnyű lett, + a kis bonyolult betűkhöz mérten nagyon vastag tűvel ütötte, így a sok részlet értelmét vesztette, és lett velőle egy összefolyt katyvasz.....ez nem más mint a Keletitől nem messze található Swastika tetováló"szalon"!! Kerüljétek hatalmas ívben, így most nekik köszönhetően egy hosszadalmas és drága lézeres kezelésnek nézek elébe....( olyan mélyen ütötték, hogy legalább 8-10 alkalom az orvos szerint....)
2016. febr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!