Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyűlölöm az egész testemet...

Gyűlölöm az egész testemet úgy, ahogy van! Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Az önbizalmam mínuszban van. Annyira elegem van már magamból. Akárhányszor nézek a tükörbe szó szerint rosszul leszek a látványtól. Az első két fogam eléggé hülyén áll. Az orrom nagy. Vállig érő, szőkésbarna hajam van és kék szemem. Az alakom se valami jó (163cm/55kg). Próbálok sportolni, de az én meglátásom szerint semmit sem használ. A jó öltözködés és az ápoltság sem segít rajtam. Ráadásul még szemüveges is vagyok. Mit javasoltok, mit tegyek?

2013. dec. 28. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Fogszabályzó, folytasd a sportot, idővel biztosan látszani fog az eredmény és nem csak az alakod miatt fontos.

Valószínűleg sokkal jobban nézel ki, mint gondolod, de most pont ilyen korban van, sok változáson mész át. De majd idővel elfogadod magad.

Az öltözködés és ápoltság pedig mindenkin segít, úgyhogy nem hiszem, hogy gond lenne veled.

A szemüveg meg manapság nagyon is divatos, nem ciki, mint régen.

2013. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A fogszabályzót légyszives ne írjátok le többször, mert megvan az oka, hogy miért nincs... köszi
2013. dec. 28. 22:30
 3/14 anonim ***** válasza:
Szinte nincs az a tini aki meg lenne elégedve a testével. Tehát mégha nem is hiszed most ezt el nekem ez életkori sajátosság. Én pl ugy 12-17-ig fel nem vettem olyan pulcsit amiböl kilóg a fenekem. AZtán most felnött fejjel elfogadtam oylannak magam amilyen vagyok és tudom miaz ami jól áll és mi az mai nem. A sport igenis segit az alkatodon az biztos. De sokat fogsz még változni a következö években. Az orrodon nem tudsz változtatni de sokaknak nagy az orra mégsem ezen mulik a boldogsága.
2013. dec. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az alakoddal semmi baj, a fogad miatt meg menj fogorvoshoz!
2013. dec. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Diéta?
2013. dec. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mit sportolsz? Mert ha nem használ akkor valamit rosszul csinálsz.

És persze a sport mellett az evésre is oda kell figyelni...

2013. dec. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

futok és mikor mit (felülés stb..)

2013. dec. 29. 11:07
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor ezért nem jó az alakod.

Egy rendszerben kéne csinálni nem pedig összevissza..

2013. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az első két fogam eléggé hülyén áll. > azt a szentkirályi utca, fogorvosi ügyeletén egy fogóval megoldják. Az orrom nagy. > orr-fül gégészet! Mester utca! Vállig érő, szőkésbarna hajam van. > fodrász, Nagykörösi út! és kék szemem. > optikus, Tátra tér! Az alakom se valami jó. > Gáspár Levente, plasztikai sebész, Újpalota!Még valami?
2014. jan. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
tényleg meg lehet oldani a fog problémámat egy fogóval és nem is kellene fogszabályzó?
2014. jan. 1. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!