Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szem alá tetoválás? (lent)

Szem alá tetoválás? (lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék a szemem alá egy kis fekete csillagot.

Lehet, hogy a rendőrség fele szeretnék tovább tanulni akkor érdemes oda tetoválást csinálni?:S



2014. febr. 14. 11:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
szerinted hátra lévő életed során hányszor b**sztatnának azzal, hogy csillag szemű juhász, meg, hogy ott van valami kis mocsok az arcodon, töröld már le...?:D mert szerintem napi 50x megkapnád. letartóztatsz valakit, aztán még a letartóztatott azt fogja érezni, hogy na b**zmeg pont egy ilyen kis búzavirág kapott el :D kihallgatáson vagy, a kihallgatott meg folyamatosan a pofádba bámul és azon töpreng mi az a légypiszok a rendőr bácsi/néni fején... :D nagyon hiteles lennél
2014. febr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Egy kérdéssel válaszolnék a kérdésedre: Láttál már olyan rendőrt akinek feltünő helyen volt tetoválása? Ha megcsináltatod, szerintem keress más szakmát, pl utcaseprő vagy kukás.. Csak mert takarítónak sem kellenél egy szem alatti tetkóval.
2014. febr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

1. Arcra, kézfejre, nyakra nem tetováltat olyan ember, aki irodában vagy rendvédelemben, hadseregben, kereskedelemben kíván dolgozni. Ha kőműves vagy asztalos akarnál lenni, még akkor elgondolkodnának a munkaadók, hogy pont egy ilyet kéne-e felvenni.

2. Csillagot? CSILLAGOT?! Komolyan, minden hlye kis 14 éves rajnak csillagjai vannak. Ennél égőbb tetoválás nincs a világon.

2014. febr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az előttem írok mindent leírtak, felejtsd el, szerintem.
2014. febr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi a komit :)

Hát csillagot gondoltam elősször vagy könny csepp.

Az meg hogy kinek mi van az már lényegtelen...sok embernek kotta fej van,csillag,kína írás stb...

2014. febr. 14. 13:15
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

"Hát csillagot gondoltam elősször vagy könny csepp."


Na, könnycsepp :D Amiről még kb a nagymamám is tudja, hogy tipikus börtön tetoválás. Az USA-ban sok bandában a könnycsepp annak a jele, hogy hány embert ölt meg. Itthon szimplán "nagyon menő" börtöntetkó.

2014. febr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
:D Nem csak azért csinálnám mert hú de menő ez engem nem érdekel. Csak legyen valami + a testemen. És arcon még élőbe sose láttam tetkót senkinek :D
2014. febr. 14. 13:32
 8/19 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben elgondolkoznék inkább, hogy arcon miért nem láttál ilyet..:D

Egyébként pedig menj be a Kozma utcai börtönbe, na, ott majd látsz sok ilyet:D

2014. febr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

xD

Áhhh nem megyek én oda. Végén fel kéne vennem a szappant :DDDD qq

2014. febr. 14. 13:49
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Itt a városomban az egyik csöves szerű alaknak a homlokát és az orrát teríti be valami nagyom menő tetoválás.
2014. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!