Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok arról ha 1...

Mit gondoltok arról ha 1 lánynak tetoválás van a csuklóján?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2014. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is, de óvatosan, sok munkahelyen nem értékelik a látható tetoválásokat.
2014. febr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Mindenhol taszító
2014. febr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem tetszik
2014. febr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
unalmas... ezek a kis angol szövegek/szavak, masnik, madárkák is
2014. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem inkább lelomboz,hogy elcsúfítják a szép bőrüket.
2014. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Akit taszít, az mit keres ebben a kategóriában?


Nekem tetszik, bár a manapság nagy divatba jött tetkókkal, meg azokkal akiknél egyértelmű, hogy csak divatozásból hordja, nem tudok mit kezdeni...


nekem egyik csuklómon van egy dátum római számokkal, másik 'csuklómon', vagy inkább az alkarom belső felén van egy nagy rózsa, mellette pedig egy dalszövveg, szóval tulajdonképpen a teljes belső alkarom ki van varrva

2014. febr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem van 1-1 szo a csukloimon, teljesen egyedi, imadom, es erdekes modon meg senki nem szolt meg, pedig rendszeresen tartok konferenciakon eloadasokat (irodalomtudomany, kulturatudomany, etc.). Sose erdekelt, ki mit gondol, a bokokat megkoszonom, a tahoknak meg nem reagalok. :) Egyebkent masnik is vannak a popsim alatt, nem divatbol, egy eleg nagy trauma utan dontottem a masnik mellett, egyedi, nem bantam meg. Nyaron elegge megneznek miattuk, de ez se zavar, szeretem oket es hozzam tartoznak.
2014. márc. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!