Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Seb a tetováláson?

Seb a tetováláson?

Figyelt kérdés

sziasztok! tetoválást szeretnék, de egy olyan sportot űzök, amibe sok csikarást, sebet szerzek. ha pl belekapnak a tetkóba, végigcsikarják, véresre, elég mélyen, akkor a későbbiekben meglátszik majd a heg a tetkón vagy sem?

előre is köszi a választ. :)



2014. febr. 16. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is sportolok, de a tetoválás után 1 hónapot a gyógyulás miatt ki kellett hagynom az izzadás miatt.

Ha lehántják a tetovált bőrt, és szerencsétlenül sikerül, akkor akár meg is látszódhat szerintem. De erről inkább kérdezz meg egy tetoválót. Én csak tetovált vagyok, de én nagyon vigyázok rájuk. :)

2014. febr. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem! köszönöm a választ. :) nekem elég nehéz lenne kihagynom egy hónapot, az sok idő :/
2014. febr. 16. 11:41
 3/3 Krizsa Tattoo ***** válasza:
Megeshet ,hogy hiányos lesz a minta ha mélyen belemar valami/valaki a bőrödbe. Láttam már hasonlót, igaz egy vasdarab karcolta fel a bőrt, de ott szépen látszik a seb helye, kiszedte a festéket.
2014. febr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!