Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti elítélitek a tetkos embereket?

Ti elítélitek a tetkos embereket?

Figyelt kérdés
Én nem,akarok is majd ha nagyobb leszek,de a szüleim iszonyúan ellene vannak.Apro mintákat szeretnek majd,a kéz fejemre,a csuklomra,a tarkomra es a csipomre.Termeszetesen nem bizos h az összes meg lesz calositva,ezek csak ötletek .

2014. febr. 23. 19:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
nem ítélem el, de nem tudnám elképzelni, hogy amit most felvarratok az 10-20-50 év múlva is tetszeni fog...
2014. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, én most szeretnék csináltatni, csak nem tudom hova és mit.
2014. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az enyémek is ellene vannak, de leginkább az ellen hogy rajtam legyenek. Nekem egyébként több is van és mára megszokták.
2014. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
Nem, elég intelligensnek vallom magam, és még én sem tartanám magam elég érettnek ahhoz, hogy bevállaljak egy tetoválást, és őszintén szólva, kevés embert tartok tényleg felnőttnek hozzá. Számomra nincs az az ábra/motívum/szöveg ami örök érvényű, és nincs az a stabil munkahely, ahonnan soha nem fognak kirúgni.(hátrány tetoválással munkahelyet keresni.)
2014. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nem ítélem el, de sajnos az emberek többsége negativ előítélettel áll hozza, nehezebben találsz jó munkát is, főleg ha látványos helyen van. A személyiségünk is változik az évek során, ami most tetszik, az pár év múlva mar nem biztos, hogy fog. A tetovalast a legtöbb ember idővel megbánja. Az én ferjemnek van, még fiatalabb korában csinaltatta. Engem nem zavar, de ő mar nagyon bánja. És szívesen eltuntetné, de az iszonyú drága dolog, és nem is lehet nyom nélkül. Sajnos ma is sokan a tetovalasai alapján ítélik meg, pedig mar nem is jellemző rá az, ami rajta van. Én nem javaslom, a szüleid is ezért féltenek ettől.
2014. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el alapból, de ha olyan a minta, akkor igen. A legtöbb tetoválás elég igénytelen, tehát hasonlóan ítélem meg mint pl azokat akiknek igénytelen a frizurájuk. Ez nem valami durva negatív vélemény, félre ne értsetek, csak nem értem hogy ennek így mi értelme.
2014. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem.


Bizonyos minták viselőit elítélem, de nem azért mert tetoválva vannak, hanem azért amilyen szimbólumokkal varratták tele magukat.

2014. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el, de a tipikus divatmintát varrató emberek elég nevetségesek.
2014. febr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hunbula ***** válasza:
100%

Nem ítélem el, én is tetovált vagyok, és a párom is. Tetovált emberként fogsz kapni hideget, meleget - ha ezt nem bírod elviselni, akkor lehet, valami más módot kell találj az önkifejezésre. Én személy szerint soha nem húztam fel magam a negatív kommenteken, mindenkinek joga van a saját véleményére. Egyszerűen annyi, hogy amikor már nagyon rám akarja erőltetni a sajátját, megkérem, hogy beszéljünk valami másról, ha már feltétlenül beszélgetni akarunk. :)


Én tiszteletben tartom azt is, ha valaki nem akar tetováltatni - de az, hogy más emberek megmondják nekem, mennyire nem komoly a szándékom vagy az egyéniségem, meg hogy mit tegyek a saját bőrömmel, szerintem nem az ő jogkörük, tök szimplán. Én sem mondogatom, hogy mennyivel szebbek lennétek tetováltan, mert így olyan snassz az egyéniséged, nem szégyenled magad, hogyhogy nincs semmi fontos dolog neked, amit felvarratnál, ki is vagy te...


Legtöbbször úgy látom, a tetoválás csak egy mondvacsinált indok az elutasításra, és nem az elutasítás valódi oka. Vannak olyan emberek, akik akkor sem fognak elfogadni, ha nincs rajtad tinta - legfeljebb találnak más indokot. Én személy szerint nem is nagyon akarok olyan emberekkel foglalkozni, akik egy minta miatt lenéznek és elutasítanak egy másik embert, anélkül, hogy magát a személyt megismernék.


Legtöbb munkahelyen nem is fog látszódni a tetoválásod, hacsak nem a homlokodra szeretnéd, vagy ilyesmi. Irodai munkák mind ok (ezt a munkakört úgyis mindig elfelejtik megemlíteni a keménykalapos ellenzők, vajon miért is). Kedvencem, amikor a pincérrel jönnek, na most kérdezem, olyan helyen,környezetben, ahol tényleg szemet szúrna neked egy tetkó, láttál-e már pincért fedetlen alkarral? Hmmmm.


Röviden, szerintem no para. Okosan válassz mintát, igényes tetoválónál varrasd fel, és amúgy meg mindenki azt mond, amit akar, nem árt ő azzal neked. :) :)

2014. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!