Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválásról vélemények...

Tetoválásról vélemények tapasztalatok? Elítélitek ezeket az embereket, tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Spontán orgazmust váltanak ki belőlem az olyan férfiak(lásd Oliver Sykes) akiken nincs egy tetoválatlan négyzetmiliméternyi felület.
2012. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Illetve csajok nektek bejönnek ezek a fiúk? Vagy van olyan vagy tudtok olyanról, hogy a tetkó miatt lett elutasítva valaki?
2012. júl. 8. 23:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be. De nem ítélek el senkit ez miatt.
2012. júl. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mivel nekem is van néhány, így egyértelműen bejön.

19L

2012. júl. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 chooseyourdestiny ***** válasza:
55%
nekem nagyon bejön:$$
2012. júl. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én ilyen szempontból közömbös vagyok. Tetszik a sok tetoválás, főleg a karon, de az is tetszik, ha nincs, csak az egyenletes bőrszín.

Nekem nincs tetoválásom, nem is tervezem, mert szeretem az "egyszínű" testemet, de egyáltalán nem ítélem el azokat, akiknek van.

2012. júl. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek. Akár pozitívum is lehet, ha van, de negatívum (ha normális helyen, normális minta) semmiképp
2012. júl. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem ítélek el senkit, de szerintem az már csúnya, ha az egész teste olyan. Néhány még elmegy, de abból se az úgynevezett divattetkók. (értsd: csillag, cicamancs, hangjegy és társaik)
2012. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én imádom a tetkókat.
2012. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek, az ízlésesség határáig. Mivel nekem is van, és lesz is :)
2012. júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!