Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért mondta a tetováló hogy...

Miért mondta a tetováló hogy nem tudja megcsinálni, pedig létezik ilyen tetoválás?

Figyelt kérdés

[link]


Erről a tetoválásról lenne szó, nagyon megtetszett ez az oroszlán és megkérdeztem egy tetoválót hogy lehetne-e ekkorában vagy picit nagyobban kivitelezni. Azt mondta hogy pár hónap után összemosódna, nem látja értelmét ezért el sem vállalná. Nem egy kispályásról van szó, gyönyörű munkái vannak, és nagyon lelkiismeretes is, gondolom ezért is nem ad ki szar munkát a keze közül. De utána néztem és rengeteg ilyen tetkót találtam az ujjon. Nem csak oroszlánt, tigristől elkezdve, a farkason keresztül sok mindent. Vagyis van aki megtudja csinálni. A linken Cara Develingne modell ujja van, neki nem mosódott össze, nem pár hete van meg neki. Akkor most mi van? Lemondtam erről az oroszlánról, csak érdekel hogy miért mondott nemet?


2014. márc. 7. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is mindenhol azt olvastam hogy ujjon hamar elmosódik... lehet hogy neki szerencséje volt vagy időnként újra átmennek rajta.
2014. márc. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a hellyel van a gond szerintem mert elmondtam neki hogy én nem oda szeretném. Gondolom a mérete a probléma.
2014. márc. 7. 11:11
 3/7 anonim ***** válasza:
De, a hellyel van probléma. Kézről és ujjról sokkal gyorsabban kikopnak a tetoválások.
2014. márc. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt én értem hogy a hellyel (is) probléma van, de mondtam hogy nem oda szeretném. Ha csak a hely problémás, akkor vállalná, nem?
2014. márc. 7. 12:45
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja.. és nem a kikopás volt az indok. Hanem az összemosódás. Nem hiszem hogy egy tarkón vagy teszem azt combon nem mosódna össze, vagyis nem CSAK a hellyel van a gond.


Na mindegy, lényegtelen az indok, csak nem értem ha másnak meg szép.

2014. márc. 7. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A méret a gond. Kidolgozott tetoválást piciben nem szerencsés csinálni.
2014. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is beszélgettem a lánnyal, aki tetovált és mondta, hogy nagyon nem szereti, ha kisméretű mintával jönnek, mert idővel, vagy akár már a gyógyulás alatt teljesen összemosódnak a vonalak
2014. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!