Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék egy tetoválást egy...

Szeretnék egy tetoválást egy szép idézettel a testéri szeretetről. Valamit, amiről mindenki megtudja, hogy nekem ők a legfontosabbak. Javaslatok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
ne itt várd. nagyon gáz.
2014. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
biztosan van, akinek ez tetszik, szerintem aki külsőségekben hirdeti, az kicsit magát is győzködi...
2014. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy gáz lenne.

Nem véletlenül akarom ezt a tetoválást.

Egy gyógyíthatatlan, nagyon fájdalmas betegségben szenvedek, és a testvéreim,akiket addig is nagyon szerettem, segítettek át a depressziós időszakon.

Hidd el, nem kell győzködnöm senkit, magamat különösen nem!

2014. márc. 9. 14:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felreertettel. Nem azt mondtam, hogy ne varrass magadra, hanem hogy ne itt vard az idezetet. Erre irtam, hogy nagyon gaz es szemelytelen teljesen. Nekem is van tetovalasom, de eszembe sem jutott, hogy ide kiirjam kerdesnek, hogy mit varrassak magamra. Eszedbe jut valami vagy olvasol egy konyvet, akarmi es tudod, hogy "na ez lesz az". Szerintem. Nem tudok megbekelni azzal, hogy az emberek ilyen felszinesek legyenek. Nem tudok ezzel egyutterezni, hogy Te tolunk, idegenektol varod a dontest, tanacsot, hogy mit viselj magadon eleted vegeig. Nem ismerunk teged sem es a testveredet sem. Nem tudjuk milyen a viszonyotok.
2014. márc. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A következő idézetet olvasd el, és ha nem akarsz magyar tetkót, keress rá latinul.szerintem ebből egy részlet nagyon szép lenne: A szeretet türelmes, a szeretet jóságos, a szeretet nem féltékeny, nem kérkedik, nem is kevély. Nem tapintatlan, nem keresi a maga javát, nem gerjed haragra, a rosszat nem rója fel. Nem örül a gonoszságnak, örömét az igazság győzelmében leli. Mindent eltűr, mindent elhisz, mindent remél, mindent elvisel. A szeretet nem szűnik meg soha.
2014. márc. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!