Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem szép dolgot csináltam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szép dolgot csináltam, de emiatt máris válni kell?

Figyelt kérdés

Egy régi ismerősöm felkeresett a napokban, hogy nem sütnék-e a feleségének egy bizonyos süteményt, mert a nőnél rákot diagnosztizáltak és szeretné kicsit felvidítani.

Elvállaltam úgy, hogy ő megveszi a hozzávalókat.

Azt a gikszer benne,hogy a párom erről nem tudott. Nem akartam neki elmondani, mert csak veszekedett volna velem. Mindig megszól azért, ha valakivel "jót teszek", egyszerűen úgy gondolkozik, hogyha valakinek szívességet teszek, akkor az az illető biztosan kihasznál.

Lebuktam előtte. Próbáltam felnőttek módjára megbeszélni. Erre közölte, hogy az ő részéről vége mindennek, mert ő azt nem hiszi el, hogy ingyen sütök valakinek..és tuti azzal az illetővel csalom.


Kicsit úgy érzem, hogy ez egy jó indok neki arra, hogy elhagyjon... :(


2014. febr. 25. 21:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
Jól gondolod. Ha szeretne, ennyiért nem hagyna el és bízna benned. :)
2014. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
99%
Egyáltalán nem normális a párod hozzáállása, szerintem beteg ember.
2014. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem meg ez volt az utolsó csöpp a pohárban, valószinüleg már sokszor hazudtál neki és EZ az, amit nem akar tovább eltürni.
2014. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
49%

Hazajön a párod, és látja, hogy éppen egy idegen pasassal álltok mezítelenül a konyhában.

- Hát ti mit csináltok??

- Hát éppen be akartuk rakni a sütit...

2014. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
40%
Felnőtt nem hazudik, egy ideig el lehet mismásolni de egy idő után betelik a pohár.
2014. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
Te jó ég! Ez most komoly? Egy nem ingyen sütöd hiszen az ismerősöd vette a hozzá valókat tehát neked éppen az áram díját meg a munka díjat kellene felszámolnod,de ez elenyésző. Kettő miért baj a párodnak ha egy emberrel jót teszel,pláne egy beteg emberrel? Szerintem próbáld neki még egyszer elmondani,hogy nem használ ki Téged senki egyszerűen ez egy szívesség amit megteszel egy barátod beteg rokonának.Ha másodjára sem fogja fel,és emiatt elhagy Téged akkor szerintem nem is szeretett igazán,és nyugodj meg Te semmi rosszat nem tettél! Sőt!
2014. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
97%
Ez nekem ugy tunik, hogy ez az urugy. Valami mas baja van/volt a parodnak. Vagy tenyleg beteg a parod.
2014. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
46%
Vagy már rengetegszer előfordult olyan, hogy a háta mögött "tevékenykedtél". Most unta meg.
2014. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
33%
Lehet nem az első hazugságod ez. A hazugság meg mindenféle kapcsolatot megmérgez idővel.
2014. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%
Szia.Tényleg olyan,mintha a férjed kapva-kapott volna az alkalmon,h válással fenyegessen.Vagy egyébként máskor is előhozza ezt egy kicsi veszekedés alkalmàval?Amúgy szerintem lehet csak hirtelen dühében mondta,ennyi okkal csak nem megy a bíróságra.De az biztos,h eltúlozza a dolgot.Bírom már az ilyen pasikat,h a pàrjuk az ő tudta nélkül nem csinálhat semmit,ami egy harmadik személlyel kapcsolatos.Mond meg neki,h gondolkozzon el azon,h ha megcsalnád,akkor őszerinte otthon nálatok sütnél a szeretődnek sütit?Ezt a dolgot nagyon felfújja.
2014. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!