Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Így lehetne piercingem?

Így lehetne piercingem?

Figyelt kérdés

Kiskoromban fémallergiám volt, de ma már ennek nincs sok nyoma, csak az, hogy a fülbevalókból a bizsut nem tudom elviselni, mert kipirosodik és beduzzad a fülem.

Szeretnék egy szájpiercinget, de nem tudom hogy a számnál is lennének e ilyen tünetek?

Azt tudom hogy szúrás után pár hétig irritált marad.

Van aki hasonlóképp járt már, vagy ért ehhez? Így lehetne piercingem?


Előre is köszi :)



2014. márc. 14. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Műanyag szárral nem lesz gond.
2014. márc. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
melyik fémre vagy allergiás?
2014. márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom, de szájnál nem is szeretnék kockáztatni az orvosi fémmel.

A műanyag/szilikon szárú nem megy hamar tönkre?

2014. márc. 14. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Szemöldök, köldök és ajakpiercing fémallergiás tulajdonosaként mondom, az orvosi fém nem okoz problémát. ;) Sőt, rajtam csak arany és ezüst marad meg, semmi bizsut nem tudok hordani. Piercingeim 10, 8 és 7 évesek, kétszer, illetve háromszor lettek cserélve ez idő alatt.
2014. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, lemaradt: szilikon szárú volt a számban egy ideig, de azt nagyon hamar "szétjátszottam".....
2014. márc. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen utolso. Amugy sejtettem hogy a szilikonos hamar szetmegy. De jo tudni hogy mas is van ezzel igy, legalabb meg merem mar kockaztatni. Koszi :)
2014. márc. 20. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!