Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Combomon van tetoválás,...

Combomon van tetoválás, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Szerdán csináltattam a combomra. Tegnap este már nem raktam rá fóliát. Ha holnap elmegyek itthonról, tegyek rá, vagy már nem kell? Félek, hogy a gatyám ártana neki.

Már viszket, érzem, hogy gyógyul.

Meddig kenjem még bepanthennel? Ha abba hagytam a bepanthennel való kenegetést, milyen testápolóval folytassam?


Köszönöm a válaszokat!:)



2014. márc. 16. 12:19
 1/1 anonim válasza:
Én legutóbb felkaros témát csináltattam, pénteken csináltuk szombaton levettem a fóliát , mert többet ártott mint használt. Combhoz nincs tapasztalatom, de a karom (egész felkar teljesen bevarrva) tökéletes állapotban van szépen legyógyulva, jövőhéten befejezzük apróbb simításokkal. Szóval szerintem nem olyan fontos az a fólia, sőtt nagyon sok káros hatását hallom.
2014. márc. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!