Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Leginkább fiúk! Mit gondoltok...

Leginkább fiúk! Mit gondoltok a tetoválásokról?

Figyelt kérdés
Többször hallottam már, hogy vannak olyan emberek, akiket taszít, és hiába lenne meg a közös hang, a tetoválásokat meglátva inkább lelép. Nem olyan nagyon látható helyekre szeretnék tetováltatni, a munka miatt leginkább. Így az első randin nem biztos, hogy látszódna a tetoválás, de ha később odajutna a sor, hogy lekerül a ruha, akkor mit szólnátok? Akiket taszít a tetoválás, miért?
2014. máj. 10. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerkedésnél egy jó téma a tetoválás. Ott már ki lehet deríteni hogy milyen a hozzáállása. Engem nem zavar, én is tetovált vagyok.(mellkas)
2014. máj. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, és olyan helyen tetovált, ahol kevesen láthatják. Több olyan fiúval hozott össze a sors, akik kerek-perec kijelentették, hogy tetovált nővel NEM. A 4.-5. randin kinyögtem, hogy, jah egyébként tetovált vagyok, nem is kicsi, nem is nőies. Szó szerint mind azt mondta, hogy nem baj, a személyiség a fontos. :D Most is egy ilyen férfival vagyok, féltem, hogy majd nem fog tudni hozzám érni, azóta talán jobban várja az új tetoválásom, mint én. :D

Persze ez személyes példa, de én állítom, hogyha megkedvelitek egymást ez nem fog számítani, ha meg valaki ennyire ki van hegyezve a külsőre ott baj van, mi lesz ha hízol-fogysz 20 kilót? Eltekintve azoktól akik esetleg irtóznak az ilyesfajta testdíszítéstől, ha elmennek, tiszteletben kell tartani.

2014. máj. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én bírom a tetkós csajokat :3
2014. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább örülök neki, hogy a velem öszeférhetetlen egyéneknek ennyi elég hozzá, hogy elhúzzanak a fenébe. Minél gyorsabban, ne raboljuk egymás idejét.


Mindenkinek van ilyen heppje, amire azt mondja, hogy na EZT azért nem. Most hogy ez tetkó, szőrös hát, borotvált láb, műmell, rövid haj, 70es IQ vagy crocs papucs, az már részletkérdés.

És ez jó. Nem akarok minden áron körömszakadtáig találni valakit, akit be lehet illeszteni mint státuszban lévő aktuális palimadarat. Én társat szeretnék, aki úgy és azért szeret amilyen és aki vagyok. A többi mehet a fenébe.

2014. máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!