Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek ezt milyen lenne...

Szerintetek ezt milyen lenne fel varratni? Csuklóra?

Figyelt kérdés
Sebtében robbantál be az életembe, és ez tetszett. Az öröm tócsájában gázoltunk, combig merültem benne. Aztán rés támadt a dolgok közt, s az egész föld megbillent
2014. máj. 14. 23:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagyis a karomra
2014. máj. 14. 23:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó sokáig tartott nekem mire leesett honnan van ez, mivel a filmet csak angolul láttam. Magyarul szerintem rettentő hülyén hangzik... bár mittudomén, számomra a szöveg sem jelent semmit, szóval nem mondhatnám hogy tetszik. Ha én varratnék valamit magamra akkor az egy saját magam által írt szöveg lenne, egy rövidebb, ami rólam szól vagy arról ami fontos nekem.
2014. máj. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem lenne jelentése nagyon is sok. Angolba is gondolkodtam még
2014. máj. 14. 23:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem túl hosszú és számomra sem jelent semmit, de, ha neked igen..egyébként ez egy baromi jó film:D
2014. máj. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jókora csuklód lehet akkor... :D

Én rövidebbet választanék, és akkor inkább máshova, a csukló tetoválásokat nagyon ízléstelennek és gagyinak tartom.

Off: melyik film? :)

2014. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
javítottam h a karomra....candy a film cime és érdemes megnézni sztem.
2014. máj. 15. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!