Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire ítélhetnek majd el?...

Mennyire ítélhetnek majd el? Tanárnak tetoválás?

Figyelt kérdés
Tanárnak fogok tanulni viszont szeretnék nagyon tetoválást, semmi extrát, nem túl feltűnőt. A csuklómra szeretnék egy Köszönöm Anya feliratot pl. Ebből mennyire lehetnének gondok? Vagy ha mondjuk tarkón. Tapasztalatok?

2014. jún. 15. 13:44
1 2
 1/11 nati6 ***** válasza:
Szerintem nem lesz baj.
2014. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Szerintem várjál még a tetoválással, sokban változhat a véleményed akár pár hónap alatt is.

Biztos van olyan hely, ahol nem néznék jó szemmel, de ha olyan helyen van, ahol nem látszik, akkor nem lesz gond (nyilván, mert senki nem fog tudni róla).

2014. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

És az anyukád is szereti/szerette a tetoválásokat?


Hány ilyet olvastam már, hogy "anyukám, nagymamám... emlékére", miközben az illető rokon nagy valószínűséggel, ha élne, falnak menne a gondolattól is és legszívesebben lekeverne egy akkorát az illetőnek, hogy a fal adná a másikat.


Egyébként igen, lehet belőle bajod MINDENHOL, ha olyan helyre csináltatsz, ami nem takarható el minden körülmények között! A csukló, az pont ilyen problémás hely.

2014. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nem tetováltatnék oda tanárként a helyedben.

Látható helyre ne tetoválj szerintem.

2014. jún. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az én középiskolai osztályfőnökömnek a kézfején volt tetoválás,hüvelykujjtól csuklóig, senkit sem zavart:)
2014. jún. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Alapvetően én nem ellenezném, de a későbbi munkáltatódat ez nem befolyásolja. A helyedben inkább valami jobban eltakarható helyet választanék, kár lenne emiatt bukni egy munkát.
2014. jún. 16. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Középiskolákban már én is láttam több tanáron (tarkó, boka) és semmi probléma nem volt belőle tudtommal.


3 éve szeretném megvalósítani ezt, és Anyum is tud róla. Teljesen rám bízta.


Köszönöm a válaszokat! :)

2014. jún. 16. 11:41
 8/11 pinkpancser ***** válasza:

Engem nem zavart hogy volt tetovált tanárom. Nem azzal kell foglalkozni, hogy hogy néz ki, hanem hogy tanárnak milyen.

Persze lehet belőle problémád, mert mindig lesznek olyanok akik másképp gondolják...

2014. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Volt egy tanárom, akinek a vállán volt egy tetoválás és minden nyáron takarnia kellett (ez volt az egyik kikötés).
2014. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez a felirat szörnyen gáz, ne haragudj.
2014. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!