Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Vélemények erről a tetoválásró...

Vélemények erről a tetoválásról illetve növényt varratni is tucat?

Figyelt kérdés

[link]

borostyán levelet akarok én is magamra varratni és gondoltam rá keresek milyen variációkban készült már el és (sajnos?) ez az egyetlen ami tetszik is ,mert legtöbb esetben stilizálják vagy csak trehány módra megcsinálják meg esetleg ha valaki tud még szép borostyán tetoválást linkeljen (heg takaró lesz és vagy realisztikus vagy festék pacás attól függ melyik passzol jobban ) 17.l



2014. jún. 15. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Tény, hogy túl sok jelentése nincs, de nekem nagyon tetszik, jól mutat. Máson nem láttam egyébként még ilyet.
2014. jún. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SzilKa ***** válasza:
71%

Szerintem különleges és szép tetoválásod lesz, egyáltalán nem szokványos borostyánt tetováltatni.

Boris is készített egy élethűt, igazán szép:

[link]


egy tetováló

2014. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Talán egy valakin láttam eddig borostyánt. Nekem amúgy nagyon tetszik, pláne, mert imádom a zöld színt.


Igazából egyikre se illik a leírásod (én is mindegyikbe bele tudnék kötni), de talán ötletadásnak jók lesznek. Gondolom, úgyis sajátot rajzoltatsz majd ^^


[link]

[link]

[link]

2014. jún. 16. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!