Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék egy tetoválást...

Szeretnék egy tetoválást magamra varratni.3 rövid mondatból állna. Vélemények?

Figyelt kérdés
Ezek a következők : "Live every moment. Laugh every day. Hope pain ends. Love beyond words. " (=élj minden percben. Nevess minden nap. higgy, a fájdalom elmúlik. Szeress a szavakon túl is. )az utolsó mondat mögé esetleg egy kis szívet is el tudnék képzelni. Szerintetek melyik oldalamra tetessem és milyen betűtípust javasoltok, ami lányos, díszes de nem túl csicsás? (18 éves lány vagyok. :D )
2014. júl. 25. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Ez négy mondat

2. Hope pain ends jelentése - reméld hogy a fájdalom elmúlik

3. Lehet hogy most jó otletnek találod de majd el jon egy pillanat az életedben mikor meg fogod bánni.

2014. júl. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem borzasztóak ezek a "deep" szövegek. Ilyen sablonokat látok a facebookon is nap, mint nap. Egyébként is szebb a bőr tisztán.
2014. júl. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. kommentelő: köszönöm a kedves és figyelmes válaszodat. Igazad van. Bizonyára azért írtam el, mert mivel késő van nem néztem meg 3x hogy tutira a 3-ast nyomtam -e le mikor írtam :) + lehet, hogy eljön az a pont az életemben de ezek olyan mondatok amik a rossz napokon felvidítanak és számomra mindnek van mögöttes tartalma, szóval kétlem. de semmi sem biztos. 2. kommentelőnek is köszönöm az aggodalmát és a véleményét. A tetoválásról ezek szerint különbözik a véleményünk. Nem gond, de remélem, hogy olyan is hozzá szól majd, akinek esetleg van tetoválása vagy tervez és tud tapasztalatot/ elképzelést mondani :)
2014. júl. 25. 00:36
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nagyon gyenge és ötlettelen ilyesmit feltetováltatni, mert egyrészt nem a saját szavadi, másrészt nem kreatív kicsit se.

Nem tudom, nézed-e az Éjjel-nappal Budapest-et, de van benne 2-3 szereplő, akinek írástetkóik vannak, és ahányszor meglátom őket, mindig elgondolkodom, vajon megbánták-e.

L22

2014. júl. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ötlet, attól függetlenül hogy nem te találtad ki, szerintem még ugyanúgy jó :P Ha meg nem tetszene a későbbiekben, akkor már simán le lehet szedetni.. főleg ha feketével íratod rá (mert gondolom fekete színnel akarod, legalább is én azzal szeretném :D), mert az tudják a legkönnyebben leszedni, legalább is így hallottam :P Szerintem vagy a karod belső oldalára, vagy az oldaladra :) Manapság az a "legtrendibb", de igazából megkérheted a tetoválót is, hogy írja fel neked ide meg oda, hogy lásd hogy néz ki, és akkor majd kiválasztod azt a helyet ami neked tetszik..:) a betűtípussal ugyanez a helyzet :P
2014. júl. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon sablonos, tényleg ilyenek írnak mindig fb-on bölcsességként a képekre:D de hát neked kell, hogy tetsszen..
2014. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Leszedik, de ordítasz a fájdalomtól, és ott marad egy rohadt nagy heg.

Viszont képzeld el azoknak az arcát, akik megkérdezik, mit jelentenek a "tetkóid" (de inkább feliratnak nevezném őket), aztán elmondod nekik ezeket a lássuk be, sablonos jelentéseket, és az lesz a reakciójuk, hogy: "ja.... értem, aha." Nem pedig az, hogy de jóóó, ez tök eredeti! Azt meg inkább le se írom, mit reagálna rá egy olyan ember, akinek normális, egyedi tetkói vannak. Persze tudom, tudom, nem mások véleménye a fontos, de ha minden alkalommal így fognak reagálni a tetkódra, ezerszer meg fogod bánni.

2014. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egy normális, egyedi tetkókkal rendelkező ember nem fogja leszólni másét, akkor sem ha magában röhög, hogy mennyire szar vagy nevetséges. belénk szorult annyi tolerancia, hogy átérezzük, milyen az amikor valaki örül a saját mintájának, és egyikünk sem fog lesüllyedni arra a primitív szintre, amire a tetoválatlan, önjelölt kultúrantropológusok képesek.
2014. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaj, nem kell ez az arrogancia, és nagyon értelmes vagy, hogy lepontoztál. Nem kell megjátszani, hogy nem lenne véleményed egy gagyi tetkóról, én se úgy értettem, hogy képen röhögnék, bőven elég, ha magukban röhögnek rajta az emberek, nem?

Kultúrsznob a s3ggem, micsoda duma... Nehogy elszálljál.

2014. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, de még nyugodtan írjon olyan, aki megosztaná a véleményét/tapasztalatait :) az előző kommentelőknek csak annyi h : "relax"".. nyugodtság van :) és köszönöm
2014. júl. 26. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!