Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy nőnek milyen Japánnal...

Egy nőnek milyen Japánnal kapcsolatos tetoválást ajánlotok az alkarjára?

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Melyik alkarjára?

Milyen okból? (miért Japán?)

Mióta ismered Japánt?

2014. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha te sem tudod akkor mi honnan tudhatnánk?

Nekem a kedvenc japán dalszövegemből vannak részletek a karomon. Hozzátenném, hogy tudok japánul. Ha nem tudnék, nem tetováltatok magamra, mert úgy semmi értelme nem lenne.

2014. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Na ez tipikusan annak az esete, aki nem azért tetováltat, mert VALAMIT meg szeretne örökíteni, hanem azért, hogy legyen ott VALAMI...
2014. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem Pl a lábamon a bokám felett van sakura, Kanji vak és virággal együtt 🌸

Hozzateszen, tudok japánul hiszen félig az vagyok. 😊 és azért sakura mert az utolsó évem sakura virágzáskor töltöttem otthon.

Ha csak azért akarsz tetováltatni mert szereted japánt, akkor szerintem, de tedd. Ahhoz legalább érteni kéne vmennyire. 😊 vannak szimbólumok. De azoknak a jelentéset is jó lenne tudnod.

2018. márc. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!