Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hol csinálnak szép igényes...

Hol csinálnak szép igényes fehér tetoválást?

Figyelt kérdés
Véleményeket is szívesen meghallgatok a fehér tetkorol. Pozitív es negatív dolgok egyaránt érdekelnek.
2014. júl. 27. 20:29
 1/3 SzilKa ***** válasza:
63%

Az a gond a fehér tetoválással, hogy csak frissen szép fehér. Gyógyulás után fölé kerül az új hámréteg, így az tompítja, sárgítja optikailag, szóval majdnem bőrszínű lesz, és alig kivehető. Csúcsfényként egy fekete-szürke vagy színes tetoválás részeként működik a fehér szín, önmagában sajnos nem annyira.

A legtöbb helyen emiatt nem is szokták elvállalni.


egy tetováló

2014. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Mondjuk nekem pont azert tetszik mert bor színű lesz es nem ordít 200 méterről... En egy igen nőies no vagyok es nem akarok egy fekete tetoválást mert azt sok helyen nem veszik jo néven. Viszont van valami amit mindenképp szeretnek megörökíteni :)

De koszi a választ sokat segített :D

2014. júl. 27. 23:48
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem keresd Zagyvai-t :) őnála extra nőies és szép fehér tetoválásokat láttam :)
2014. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!