Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyiket ajánlanátok inkább:...

Melyiket ajánlanátok inkább: Vichy, Eucerin, Babé, La-posay? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kb. két éve használom a Himaláya arcradíros lemosóját, ami nagyon bevált, lecsökkentette a mitesszereimet, és pattanásom sem jött ki azóta, szóval rendbe tette a bőrömet, és azóta mindig sima, egységes a szine, szóval olyan sugárzó. Viszont most egy ideje, azt vettem észre, hogy valami nem stimmel a bőrömmel, mintha kiszáradt volna, de nem viszket, nem piros, inkább olyan feszes, fénytelen lett. Az orromnál körbe kicsit piros lett a bőr az igaz, a kozmetikusom meg is ijedt, azt mondta, egyelőre szüneteltessem az arcradíros lemosót. Viszont régebben, az arcradír használata előtt is piros volt már kicsit, mondtam is neki, meg akkoriban is szóltam, én most sem láttam pirosabbnak,mint akkor. Most már nem nagyon veszem észre a pirosságot, viszont még mindig olyan,mintha viszketne, vagy inkább, mintha csillámszőrök irritálnák.Ha más arclemosót használok, akkor eltömíti a pórusaimat, és még inkább szárazabb, fénytelenebb lesz a bőröm.Gondoltam talán kombinálni kellene, vagyis felváltva, ezt, meg egy sima arctejet? Nem hiszem, hogy a lemosó lenne a ludas, hiszen már régóta használom. Krémeket többfélét használtam mostanában, de egyik sem használt már, Nivea, Zelka, Avon, Hélia, Doliva, már volt, hogy sima gyógyszertári kövirózsát tettem rá, de most még ez sem vált be. Régen az ilyen krémek jók voltak az arcomra. Kamillás gőzölöm is hetente 1x, de már ez sem ér semmit. Mi lett a bőrömmel, nem vészes, de ez így nem jó. Ezért gondoltam, hogy most már gyógyszertári terméket kellene kipróbálnom, bár régebben használtam egyet-kettőt, de nem voltam elragadtatva, de lehet azért jobbak, mint amiket mostanában használtam, meg lehet most másképp hatnának. Régebben használtam a Cetaphil lemosót, nem ártott, de nem is volt olyan jó. Viszont olyan kellene, ami már a ráncokat is megelőzi. Szóval mit ajánlanátok?
2014. febr. 24. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! nekemis ilyen a bőröm az orromnál. Nemtudom hogy próbáltad e- de ha nem akkor èrdemes kipróbálnod az avonnak a Cocoa butter nevű arckrèmjèt. èn ugy használom hogy este bekenem ès másnapra meg nagyon zsíros lesz ott ahol bekenem, de ha normálisan reggel lemosod sima vízzel akkor nem fog már viszketni.(egyèbkènt nagyon èrzèkeny-kombinált bőröm van). az eucerint nem nagyon ajánlom mert nekem a samponja egyáltalán nem vált be de a vichy-t ès az avont(amit irtad hogy kipróbáltad de hátha ezt nem) ajánlanám :)
2014. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az első válaszoló vagyok. az avonnak nem zsírosìtja a bőröd ha este bekened ès másnap reggel lemosod(mielőtt megilyednèl hogy rosszat tesz a bőrödnek)
2014. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! És pattanásokat nem okoz, vagyis nem tömíti el a pórusokat, mert az összetevő között az elején szerepel a paraffin, ami ugye csinál ilyeneket? És lemosót tudnál ajánlani? Érzékeny a bőröm, viszont még hajlamos a mitesszerekre, nem zsíros, nem is mondanám túl száraznak, de most valamitől szárazabb a szokásosnál, és néha mintha irritálni is valami, olyan kicsit viszketős, nem tudom mi lett vele.
2014. febr. 27. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!