Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerülhet egy ekkora...

Mennyibe kerülhet egy ekkora tetoválás?

Figyelt kérdés

A közeljövőbe szeretnék egy ilyet magamra tetováltatni, persze teljesen más szöveggel, de a méret és a betűtípus, elhelyezkedés passzolna.

Sokan mondják, hogy szalonja válogatja, viszont ebben is szeretnék egy kis segítséget kérni. Sokan említik a különböző stílusokat (old school, minimál, japán stílus stb...) viszont ez a feliratoknál nem mutatkozik, igaz? Ezért nem tudom, akkor most melyik szalonba mehetnék. Fizetek én többet, mint máshol de nem szeretnék vállalhatatlan munkát magamon.


2014. júl. 30. 14:21
 1/9 anonim válasza:
Milyen tetoválásról van szó? Nem raktál linket meg semmi. :)
2014. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jaj tényleg, bocsánat, kimaradt.

[link] ez lenne az, csak más szöveggel, de nagyságilag ilyen :)

2014. júl. 30. 14:37
 3/9 anonim válasza:
Szép! :) Én is most tervezem a tetoválásom, én utána érdeklődtem és ezeket elméletileg karakterenként számolják, de az határozza meg, milyen vastag, vagy csak körvonala van, értelem szerűen drágább, ha több tinta kell hozzá. Sajnos az árak eltérőek szalononként. A stílus felíratnál is számít, hiszen lehet dőlt, félkövér, ilyesmi. Érdemesebb többet fizetni egy minőségi munkáért, de sajnos szalont nem tudok ajánlani. Esetleg ismerőseid körében akinek van szép mutatós tetoválása, kérdezd meg a tapasztalataikat. :) Remélem valamicskét segítettem.
2014. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

nagyon szép a tetoválás :)

én múltkor olyan helyen tetováltattam ahol órában mérik a z összegét, tehát egy óra volt ott 6000 ft :)

szerintem ez meglenne olyan 12-16000-ből :)

2014. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm. 2-esnek és 4-esnek ment a zöld kéz. :)

Még csak annyi kérdésem lenne: ha nem ficánkolok és normálisan, egy huzamban tudja a tetováló csinálni, körülbelül mennyi idő múlva lesz kész?

2014. júl. 31. 20:00
 6/9 A kérdező kommentje:
hupsz: 2-esnek és 3-asnak*
2014. júl. 31. 20:01
 7/9 anonim válasza:

4-es vagyok :)

Szerintem meglenne 2,5-3 óra alatt :)

2014. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy ekkora tetkó ilyen sok idő? :o Nem mintha nem bírnám ki, csak kicsit meglepett. Köszönöm szépen.
2014. aug. 4. 20:20
 9/9 anonim válasza:

tetováló válogatja.. :)

de szerintem amelyiknél én csináltattam annál kb. ennyi lenne :)

2014. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!