Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek egy tetoválás...

Klaus7 kérdése:

Szerintetek egy tetoválás (lényegtelen milyen) a karon vagy a tarkón szebb? Ti hova csináltatnátok és miért?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem karon jobban néz ki.

Odaírtad, hogy lényegtelen, milyen, de egyáltalán nem az. Nekem általában inkább karon tetszenek, de van olyan tetoválás, amit semmi pénzért karra, csak tarkóra :)

Tetováltatni szeretnél?

2014. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen tetováltani szeretnék csak nagyon nehezen tudom eldönteni hogy hová..:/ a minta megvan csak a helye kéne
2014. aug. 1. 20:58
 3/5 anonim válasza:
ha be linkeled a mintát úgy egyszerűbb lenne :) de felkaron egy tatto nagyon szép
2014. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Én vékony lány vagyok, a karom is pálcika, el sem nagyon férne rajta egy kidolgozottabb tetkó. De egy vastagabb karon jól mutatnak. Tarkóra én inkább olyat rakatnék ami valamennyire szimmetrikus. Pl. valami nonfiguratív cucc nézhet ki jól karon, de tarkón nem valószínű. Ellenben pl. egy valamennyire szabályos Nap szerintem tarkón, pont középen jobban mutat.
2014. aug. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmilyen esetben nem lényegtelen a minta, mert eléggé meghatározza, hogy melyik testrészen mutatna jól.

Én speciel a tarkómra tetováltatnék, mert a minta amivel szemezek ott nézne ki a legjobban. De tetoválások szempontjából, számomra valahogy még csak gondolatban sem jön szóba a törzsem eleje, vagy a karjaim.

2014. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!