Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválást szeretnék 15...

Tetoválást szeretnék 15 évesen. Valakinek valami véleménye ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 15 éves lány vagyok és szeretnék egy tetoválást az alkaromra. Pontosan tudom, hogy mit szeretnék magamra varratni és BIZTOS, hogy nem fogom megbánni. Persze a szüleim nem akarják, de titokban megcsináltatom. Szerintetek nagyon mérgesek lesznek? Anyukám picit lobbanékony természetű, de apukám nem annyira. Egy gyémántot szeretnék magamra varratni. Igazából nagy jelentősége van az életemben ennek a gyémántnak. Megszeretném csináltatni.

2014. aug. 9. 23:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia! :) Én is 15 éves vagyok, és szintén szeretnék tetoválást. Vannak ötleteim, és nem hinném, hogy megbánnám őket, mert jelentenek számomra valamit. Szerintem titokban ne csináltasd meg, ha tényleg van jelentése, akkor 18 éves korod után is tetszeni fog. Vagy lehet később, mondjuk 1 év múlva már megengednék. Ha titokban csináltatod biztosan mérgesek lesznek vagy inkább csalódottak. Az még rosszabb.
2014. aug. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen mérgesek lesznek, jogosan. Nem is csináltathatnál tetoválást 16 éves kor alatt, ha valaki így is megcsinálja simán feldobhatják a szüleid.

Na meg ha annyira kell az a tetkó, simán kibírsz még 3 évet nélküle.

2014. aug. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, várj még vele. 15 évesen rendes helyen mg sem csinálják neked, azt meg gondolom nem akarod, hogy egy kontár munkát viselj magadon életed végéig..

Ráadásul ez a gyémánt minta szerintem tök gáz..elhiszem, hogy most biztos vagy benne, hogy ezt akarod, de 24 éves fejjel már tök égőnek tartom azt a mintát, amit 15 évesen magamra varrattam volna, hiába voltam akkor meggyőződve arról, hogy nem fogom megbánni.

2014. aug. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, dee miért dobnák fel a szüleimet.?

A tetoválást meg nem fogom megbánni. Fel sem merült bennem a kérdés, hogy vajon megcsináltassame..

2014. aug. 10. 00:33
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert dühösek lesznek, és ezért. Meg mint írták már, 16 éves kor alatt profi vagy legalábbis legális helyen biztosan nem csinálnak tetoválást.
2014. aug. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

~hogy normális tetováló nem fogja megcsinálni:D

Amúgy tavaly jött kilencedikbe egy csaj, akinek tetoválása volt(van egy felirat a melle fölött), és kb mindenki kiröhögte. Az osztályában nem tudom mi a helyzet, de mi ott párral fölötte elég szánalmasnak találjuk, pedig én szeretem a tetoválásokat:D Szerintem nagyon ciki, ha egy 15 éves lány érettnek hiszi magát. Még én sem tartom magam annak:) de ahogy akarod

2014. aug. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

" BIZTOS, hogy nem fogom megbánni. "


Ugyan :)


5 ev mulva TELJESEN maskepp fogsz gondolkodni. Kabe akkora lesz a kulonbseg mint a mostani ened es az 5 evvel ezelotti ened kozott.


Gondolod most is pont ugyanazok a dolgok tetszenek mint 10 eves korodban :)


Ha van egy kis eszed, akkor varsz meg, legalabb amig 18 leszel, de inkabb tovabb. Ha nincs akkor felvarratod, a tetovalas-eltavolito cegeknek is meg kell elni valamibol :)

2014. aug. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Félreértettél, de lehet kicsit homályosan fogalmaztam.


A szüleid beperelhetik a tetoválót. Ez már eleve egy indok arra, hogy normális helyeken nem vállalnak el gyerekeket. Mert törvénytelen és csak bajuk lehet belőle.

2014. aug. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen csináltattam a tetoválásom, a húgom 15 volt, együtt mentünk el a Balatonon. Egyőnk se bánta meg, pedig 30 fölött vagyunk már. Mi mondjuk hasunkra csináltattuk, amit munkahelyen is el tudtunk takarni, ezért nem volt para otthon sem, anyukám csak az árát sokallta. Ha látszós helyre akarsz tetkót, azzal szerintem is várj még 1-2 évet, mert ha gimis vagy, sokat fog rontani a megítéléseden (ami rosszabb jegyekben fog megmutatkozni).
2014. aug. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Legalább nem egy tucat sz@r tetkót csinálsz, már ez is valami. Legyen minél egyedibb.
2014. aug. 10. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!