Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti magatokra tetováltatnátok...

Ti magatokra tetováltatnátok a kedvenc együttesetek egy dalszövegrészletét?

Figyelt kérdés
Itt olyan zenekarra gondolok,akiket már 6-7 vagy annál régebb óta ugyanazzal a rajongással szerettek.

2013. jan. 6. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán. :)
2013. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Simán. Én is gondolkodtam rajta. De csakis olyat tetováltass magadra, ami tényleg megfogott téged vagy illik hozzád/egyetértesz azzal az eszménnyel.
2013. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ki van zárva! Tini koromban a V-tech-et hallgattam, ma meg hardtechno bulikon csápolok. Az emberek változnak...
2013. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem véletlen írtam oda a 6-7 éves vagy annál régebbi "rajongást".
2013. jan. 6. 17:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha eredeti környezetéből(az adott számból) kiragadva is van értelme, akkor igen. Nekem az egyik kedvenc számom címe van a lábfejemre tetoválva, mert az a pár szó sokat jelentene nekem akkor is, ha nem egy cím lenne, ez már csak hab a tortán.
2013. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dalszöveg részletet aminek jelentése is van és valamilyen szinten kapcsolódik is az életemhez, netán inspirál szívesen, de együttes nevét soha:)
2013. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is ezt tervezem, nemrég írtam ki kérdést vele kapcsolatban:-)

Nálam 5 éve tart a rajongás, ha lesz rá keret, megcsinaltatom.

2013. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én több mint 10 éve élek-halok egy énekesért és a zenéjéért, és nemsokára rajtam lesz 2 sor az egyik kedvenc dalomból.

ha tényleg sokat jelent neked maga az együttes és a szöveg, akkor miért ne? neked tetsszen az a lényeg.

2013. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megvolt, van egy ilyen tetoválásom, de ez inkább személyes kötődés, mint a zenekar miatt van. Egyszerűen csak meg tudtak fogalmazni valamit, ami nekem nem ment. ennyi.
2013. jan. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sok ismerősöm tetováltatott magára szöveget, és nem túl előnyös a szöveg, mert a tetoválások idővel halványodnak és kicsit "elmaszatolódnak" Egy feliratból kb. 10 év múlva csak egy pacni marad, amit kijavítani már nem lehet, maximum rátetováltatsz valami mást... Amíg egy minta, vagy egy rajz kb. 25-30 év múlva "maszatolódik el" amit ki lehet javítani. Persze a te tested, azt csinálsz amit szeretnél, csak ezt sokan nem tudják, godóltam elmondom. :)Én személy szerint feliratot nem tetováltatnék, nehogy megbánjam... Egyébként nekem is van egy 22cm-es tetoválásom a medencecsontomnál.
2013. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!