Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Javasoljátok a heg eltakarását...

Javasoljátok a heg eltakarását tetoválással, illetve szerintetek milyen tetoválás illik matyó minta mellé?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy szép színes tetoválást, de nem tudom eldönteni, hogy bal vagy jobb oldalra tetessem a váll,lapocka környékén. Volt egy anyajegy eltávolításom, nem tetszik a heg, viszont azt nem szeretném,hogy a tetoválásom ezért csúnya legyen, esetleg, hogy jobban felhívjam a nem kívánatos hegre a figyelmet.

Van valami kitétel egyébként,ha esetleg hegre tetoválnak, hogy mennyi idő teljen el műtét után?

A jobb lábfejemen és vádlimon van matyó minta,galambbal. Szeretném folytatni vagy esetleg a belső részre mást tetováltatni. Mi az amit ez mellé el tudnátok képzelni?


2014. szept. 12. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Hegre nem szívesen tetoválnak, de tökéletesen el tudják tüntetni ha valamilyen mintával körbetetoválják. Sógoromnak a vállán van egy csúnya heg, de ő csináltatott egy nagy sast, és így csak akkor lehet észrevenni a csúnya heget ha közvetlen közelről nézed. Amúgy meg teljesen bele olvadt a tetoválásba.


De kérdezhetek?

Nekem is matyó mintás tetkóm van, igaz az alkaromon.

Viszont tervembe van egy új tetoválás lábfej és vádli részen. Nem baj ha megkérdezem, hogy mennyire fájt??

2014. szept. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lábfejen nem fájt, de vádlin annál inkább,de elviselhető volt. Nem tudom,hogy az mennyit számít,hogy nem színes, hanem fekete - fehér. :) Tudsz privátba képet küldeni, érdekelne a tetoválásod. :)
2014. szept. 12. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a tetoválás mintája követi a heg vonalatit, akkor igen. Ha csak ráteszel egy fekete pacnit, az nem takarja el, csak kiemeli. Szóval dús, mozgalmas résznek kell oda esnie, pl. pikkely, virágok, hasonló.
2014. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha elküldöd a tiédet akkor én is elküldöm az enyémet :)

első vagyok)

2014. szept. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mi a fene ***** válasza:
Kérd ki több tetováló szakember tanácsát.
2014. szept. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!