Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » " je ne regrette rien" felirat...

" je ne regrette rien" felirat kulcscsontra? Mit gondoltok, illik egy 19 éves csajnak?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 12. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, de tudd is hogy miért akarod magadénak.

21F

2014. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Tudom, hogy miért akarom, nem egy "küzdelem" van már mögöttem, az életem katasztrófa volt, de rájöttem, hogyan kell véget vetni ennek... De mindehhez végig kellett járnom ezt az utat :) ezért..
2014. ápr. 12. 17:17
 3/12 anonim ***** válasza:
És tényleg nem bánsz semmit?
2014. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát azt neked kell tudni. Bár ha szükséges volt itt megkérdezni, akkor kicsit bizonytalankodsz. Nehogy a végén megbánd, elég ironikus lenne. :D
2014. ápr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Es ha adodik valami az eletedben,amit igenis banni fogsz,akkor lekaparod vagy naponta nezegeted magadon?
2014. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 alf válasza:
92%

ezt majd te magad tudod megmondani 20 év múlva, amikor már esetleg nem tetszik a tetkód, és próbálod rejtegetni. 19 évesen sok küzdelem lehet mögötted, de az egész élet egy küzdelem, a külsőségek (tetkó) pedig igen keveset segítenek.

csak azért írom, mert kérdezted, én nem tetováltatnék magamra semmit, az ember szebb nem lesz tőle, max csúnyább. Ha egy gondolatot fontosnak tartasz, inkább vésd az eszedbe, mint a kulcscsontodra.


33F

2014. ápr. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik ha egy amúgy gyönyörű csaj erondítja a bőrét mindenféle firkálmánnyal.Attól nem lesz több.
2014. ápr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nézd, én nagyon nagyon tetoválás mániás vagyok és a kulcscsontomra imádnám ha csináltathatnék (fogok is hamarosan). Én is egy feliratot fogok. Nekem nagyon tetszik a felirat és szerintem ha nyomós okod van rá, csináltasd meg. Ne hallgass a begyöpösödött emberekre, a tetoválás ha jól van megcsinálva, igenis gyönyörű!! Sok szerencsét és fotót kérek ha megvan ;)
2014. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha magyar vagy miért nem magyar szöveget tetkóztatsz magadra legalàbb?
2014. ápr. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19 évesen nem bánok semmit sem. tán térjünk vissza a kérdésre húsz-harminc év múlva..
2014. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!