Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás kezelésére jó a...

Tetoválás kezelésére jó a körömvirágkrém?

Figyelt kérdés
Eddig bepanthent használtam,de most kifogyott és van itthon körömvirágkrém.De nem tudom,h az jó-e,m egyik helyen azt írják,h nem lehet máshol pedig azt,h lehet használni!Már lassan 1,5 hete készült el a tetkóm!Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 15. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jó rá, csak a Bepanthen.
2014. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

nem! csípni fogja,arról nem is beszélve, hogy nem marad meg a bőrödbe szépen a tinta, hanem foltos lesz gyógyulás után.

sose értettem, ha tetkóra van pénzed, akkor annak a kezelésére miért sajnálod azt az 1200 ft-ot

2014. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Te nagyon eszes,idióta!Ki írta,h sajnálom rá a pénzt?Te szerencsétlen!Azt írtam,h most fogyott ki a BEPANTHEN és találtam itthon körömvirágkrémet,és csak annyit kérdeztem,h jó-e az rá!!!
2014. szept. 16. 07:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az első tetoválásomat azzal kezeltem, nem lett semmivel sem halványabb, annyi, hogy csípte kicsit, ezért jobb a bepanthen, de simán kenheted a körömvirággal is.
2014. szept. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. szept. 16. 11:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy másfél hetes tetoválás jó esetben már lehámlott, szóval ilyenkor hámosításra, amire a bepanthen való már nincs szükség. Az a lényeg, hogy ne száradjon ki, repedezzen meg a bőr.
2014. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!