Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor pattanás után kis sebek...

Mikor pattanás után kis sebek maradnak az arcomon, akkor alkalmas rá a körömvirágkrém?

Figyelt kérdés

Nem tömíti el a pórusokat? Esetleg valami más módszer?

Hogyha esetleg alapozó helyett körömvirág krémet rakok valahova, hogy gyógyuljon, és rakok rá púdert, az rossz az arcnak?


2011. okt. 9. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Jó rá a körömvirágkrém!Utánna ha nagyon muszály mehet rá alapozó!

De tudom neked ajánlani a Duac gélt!Nézd meg googleba!Én most kezdtem el használni és ugy tünik nagyon befog válni!


21L

2011. okt. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon zsíros így táptalaj a baktériumoknak.Kamillás borogatás és az ecsetelők alkalmasak.
2011. okt. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A kamillás borogatásra allergiás vagyok pont, hatalmas nagy piros kiálló kiütések lettek múltkor a szemem körül tőle. :S

Milyen ecsetelőre gondolsz? Szárítani a sebeket már nem szabad, ami nekem van ecsetelő a legtöbb szárít.

2011. okt. 15. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!