Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a pattanásaimra...

Szerintetek a pattanásaimra hogyan és milyen rendszerességgel alkalmazzam ezeket a termékeket?

Figyelt kérdés

Citromfüves bőrradír,arctisztító tonik,körömvirágkrém,aloevera gél


Nagyon sok dolgot kipróbáltam és végül ezeknél maradtam.

Bőrradírral nincs gond,azt be tudom osztani.Egy héten 1x-2x szeretném használni.Utána tonikoznám.

Viszont nem tudom,hogy a körömvirágkrémet mikor alkalmazzam.Fontos lenne mivel nálam enyhíti a pirosságot és kicsit segít a hegesedésen is.

Reggel tisztítanám az arcomat,esetleg napközben a sminket lemosnám vele,este pedig csak sima aloeverát kennék rá.

A körömvirágkrémet kellene beiktatni valahová.Mivel zsíros és nem szeretném,hogy újabb pattanásokat okozzon ezért semmiképp nem szeretném éjszakára fel kenni.Maximum nap közben valamennyi időre,vékonyan oda ahová szükséges.

Esetleg valakinek más beosztás?



2014. jún. 17. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A körömvirág zsíros így én nem nagyon ajánlom a többit jól írtad le,aloét is bármikor használhatod.Napi 1-2 szer is.
2014. jún. 18. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,tudom,hogy zsíros és direkt leírtam de nekem jót tesz kis mértékben mivel kicsit sebes az arcom és segít rajta...a körömvirágot is használni fogok,de nagyon kis mértékben.
2014. jún. 18. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!