Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Honnan tudhatom hogy a bőröm...

Honnan tudhatom hogy a bőröm bírja e a tetoválást?

Figyelt kérdés

az időpontom már megvan és nem is akarom visszamondani de elbizonytalanítottak, sok dologra vagyok allergiás, virágpor atka ilyenek, tudtommal semmi gyógyszerre vagy mesterséges anyagra. fémből pedig csak az ezüstre.

viszont van ekcémám és eléggé száraz a bőröm mindig.


nemtudom ezeknek van e így jelentősége, érdemes félnem emiatt?



2014. szept. 17. 21:29
 1/3 A kérdező kommentje:

tudtommal semmi gyógyszerre vagy mesterséges anyagra nem vagyok allergiás ***


csak hogy félreértés ne essék

2014. szept. 17. 21:33
 2/3 anonim ***** válasza:

Bitos nem fog haragudni, ha előtte megkéred, hogy ugyan adja már meg, hogy milyen festéke van, és annak az összetétel listáját mutassa már meg.


Ezt szépen hazaviszed, és megnézed van-e benne ezüst.

Tudomásom szerint tetováló festékből a legtöbben a pirosra illetve a sárgás árnyalatokra reagálnak allergiásan, míg a fekete az ami elvielg a legbiztonságosabb.

Ha gáz van, akkor meg bőrgyógyászhoz, de azonnal.


Esetleg ha nagyon félsz, akkor kérj tőle egy próbapöttyöt.


nekem is van tetkóm is, fémallergiám is, de semmi gáz vele.

2014. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
full fekete lesz a tetkóm, kb egy 2x2mm es darab lesz színes benne. de szerintem még akkora sincs.
2014. szept. 18. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!