Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Maori tetoválás?

Maori tetoválás?

Figyelt kérdés

1. Mi a véleményetek erről a tattoo ról?

2. Tudnátok linkelni (magyar) oldalt vagy simàn írni motívumokat meg jelentéseit? Pl.: tudom a teknős, pörölycápát meg ilyesmik kéne még.

3. Mennyibe kerül kb. egy olyan mint The Rocknak van a karjàn? Van olyan kép ahol mellkasán is meg hàtàra is rámegy de én csak karra akarom és olyan sűrűben meg olyan formában csak más motivumokkal. Kb mennyi lenne?


2014. okt. 6. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz az ilyen tetkó..hacsak nem a maori törzs tagja van, de ezt kétlem..
2014. okt. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A "the rock tatto" lassan olyan, mint a fila táska. Nagyon gáz szerintem...
2014. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Többi kérdésre is vàlaszoljatok légyszi
2014. okt. 6. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi a véleményem? Lassan a maori olyan, mint a nonfiguratìv. Tömegtetkó. Ráadásul sokan egy az egyben Dwayne Johnsont koppintják, ami megint gáz.

Az ár pedig szalonfüggő.

2014. okt. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elviekben nem is szabadna csak úgy ilyen jelentéssel bíró tetkókat készíteni..csak egy Maori tetováló csinálhatná és csak akkor, ha ő érdemesnek talál rá. Egy fehér ember, csak egy arra hasonlító kamu (semmi jelentéssel bíró) tetkót csináltathatna, de ugye ma már sz-arunk bele mindenbe :)
2014. okt. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Érdekes mert én még nem láttam szinte senkin maorit. Amúgy meg árt kb-ra gondoltam.
2014. okt. 7. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem voltál strandon nyáron? Vagy egyáltalán emberek között? A 20as korosztályban kb minden harmadik tetoválás maori.
2014. okt. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tehetek róla. Ha egyszer ez tetszik nem fogok magamra tetováltatni olyat ami nem tetszik vagy kevésbé tetszik mint ez.
2014. okt. 8. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!