Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha tetoválok a mellkasomra és...

Ha tetoválok a mellkasomra és mellé edzem (konditerem), akkor a Tömegnövelés miatt nem fog nyúlni a tetoválás?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Tetováltatni akarok a mellkasomra. Heti 5x kondiba járok edzeni. Minél izmosabb, nagyobb lesz a mellem annál jobban fog nyúlni a tetoválás? Egy osztálytársam mosta ezt és kíváncsi vagyok ti mit mondtok rá.

2014. nov. 13. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

fogj egy lufit, fujd fel felig, rajzolj ra valamit, aztan fujd fel teljesen.


Mi tortent?


na ugye.

2014. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak annyit tudok ajánlani, ne legyél lufi, mint például ő:

[link]

Szerintem undorító. Na meg félnék, hogy kipukkasztom valamivel a mellizmait, vagy a muszkliját.

2014. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem eleve rossz ötlet a tetkó. Mi esz majd 70 évesen? szerintem akkor már nem lesz olyan szép. :/
2014. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nyúlás annyira nem lesz feltűnő, különösen ha nem szteroidot reggelizel és két hónap alatt akarsz hulk lenni. Ami viszont igen, az a sáv a mellizmod alsó részén, amit majd ki kell tölteni ha már izmosabb leszel.
2014. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!