Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem rég csináltam jobb felkarr...

Nem rég csináltam jobb felkarra maori tetoválást. Kívül elég aprólékos teli felkar. Nagyobb fejlődéstől . Akár több centi karnövekedéstől elcsúnyulna, elvesztené eredeti formáját . Stb vagy nem hatna ki rá?!

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

The Rock két éve magára küldött vagy 25 kiló szín izmot.Neki is törzsi szamoai tetkója van és nem változott.


Amúgy azt vágod,hogy ha mondjuk elvetődnél Új Zélandra és ott ha összefutnál egy keményebb maori csoporttal,simán elővennének téged ezért a tetkóért?Nem piszkálásból csak tényleg érdekel,hogy mi visz rá valakit arra,hogy nem törzstagként törzsi tetkót válasszon.Mert úgy tudom,hogy a legkisebb jelnek is jelentése van,nem egy jelet ki kell érdemelni,érdemtelenül nem szokás viselni.Ha új-zélandi vagy akkor tárgytalan:).

2013. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont az a véleményem,mint az első válaszolónak.
2013. aug. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán azért mert tetszik neki vagy jelent is akár. Vagy a maori törzs valamely jellegzetessége vagy belső tulajdonsága összetartása jelent számára valami olyan dolgot amit meg akart örökíteni.
2013. aug. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nem fog elcsúnyulni, én 15 évesen tetováltattam a vállamra akkor 55kg voltam, azóta 120kg is voltam, de mindig mindenki dicséri a tetkómat:)

Amúgy a többiek álláspontjához még hozzáfűznék egy sztorit:) egy ismerősöm kínai jeleket akart a kezére, majd kiment Londonba dolgozni, ott lett egy kínai munkatársa, aki megkérdezte tőle, miért van a kezére tetoválva, hogy: helyezze be a kazettát, majd nyomja le a play gombot... szóval nem csak az a gond, hogy esetleg valakinek nem tetszik, hogy rajtad van, hanem az sem biztos, hogy tudod mit jelent...

2013. aug. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ettől az utolsó kommenttől szakadok a röhögéstől. xD
2016. okt. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!