Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 14 évesen tetoválás? (Beszólás...

14 évesen tetoválás? (Beszólás előtt, olvasd a leírást. )

Figyelt kérdés
Szevasztok! Őhm, idén fogok ballagni, és szeretnék magamnak egy tetkót. Rólam azt kell tudni, hogy az általános iskolás éveim szörnyen teltek, megismertem a kiközösítést, a bántalmazást, és még sorolhatnám. Ballagási ajándéknak egy tetoválást kértem a szüleimtől, akik bele is egyeztek. Szerintetek megéri? A tetoválásomnak jelentése is lenne, nem a sablon dolgok, mint a sas, sólyom, meg más dolgok ami minden 3. emberen megtalálható.

#tetoválás #14 éves #tizennégy #14 évesen tetoválás #T.E.T.O.V.Á.L.Á.S
2014. nov. 15. 21:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Milyen az a tetkó? Miért nem elég neked a henna, nekem is elég. 14/L
2014. nov. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%
Nekem is van,és én is 14 évesen csináltattam mégse bántam meg! ;)
2014. nov. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
19%
4# ! Ez volt a világ legnagyobb hülyesége hogy tetováló szalonban nem csinálnak 18 év alatt! Nekem is megcsinálták 14 évesen és azért elég ismert helyre mentem el.!
2014. nov. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
szia én meg vártam 15 öt és utánna csináltattam 3 tetkót több mint 1 éve nem bántam meg eggyiket sem. én ugy tudom 18 alatt nem tetoválnak ,és 16 tól lehet szülöi beleeggyezéssel. nos attol mert sokat bántottak meg amiket leirtál nem hinném hogy 1 tetoválás lenne az ideális döntés
2014. nov. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az nem számít, hogy már 2-3 éve a fejedben van. 11 és 14 éves kora között nem változik annyit az ember gondolkodása, mint 14 és 18 között. Én azt ajánlom 18 éves korod után varrasd magadra. Ha még akkor is szeretnéd, akkor egészen biztosan szeretnéd. Csak türelem. Hisz 14 évesen még gyerek vagy. Kiskamasz. Ha a tetoválás ízléses is, egy korodbelin ízléstelenül fest. 14 évesen még nem tudsz elég ésszerűen dönteni. Nem véletlenül hívják a 14 évest még gyereknek.
2014. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Most jól figyelj rám az hogy a szoleid beleegyeztek nem jelenti azt hogy a csávó megcsinálja neked mert nincs olyan h#lye már bocsánat aki beléd varr bármit is min 16 évesnek kell lenned hogy szülök beleegyezésével varrathass magadra én mot vagy 16 de nem tervezem egyenlöre.
2014. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hogy miért ne...


Rémes gyerekkorom volt, otthon sem volt álom, meg a suliban sem, nem találtam a helyem és mindent utáltam, ami körülvett (kiközösítettek ötödikes koromtól kezdve, otthon kaptam néhány sallert, mindössze két darab egyes miatt, fogszabályzóm volt, nyáladztam, és marha nehezen viseltem el, világ életemben túlsúlyos voltam, stb.). Akkor eszembe jutott, hogy mi lenne, ha lelépnék otthonról (suli más városban, és hazamenni is a nagyszüleimhez mennék, nem pedig amit akkor otthonnak neveztem, stb.). Aztán végülis csak nekiálltam másképp öltözködni, feketét feketével és még több feketével, tehát még messze nem voltam azon a szinten, hogy varrassak, de ezt is megbántam. Az öltözködős, hóbortos időszakom 13-17 éves koromig tartott... Amikor azt hittem, hogy nekem az majd nagyon jó lesz, és kifejezem magam, meg nekem fontos. Levágattam a hajam (majdnem derékig ért akkor, azért, hogy "én" legyek. Kínkeserves időszak volt, míg visszanőtt, és miután megtettem, egy hét múlva már kapartam a falat. Ezek miatt pedig örülök neki, hogy nem olyan komoly cuccba fecceltem bele pénzt, hanem "csak" ruhákra, mert 18 évesen biztos, hogy leszedettem volna.


Amúgy milyen a minta, amit akarsz? Mekkora? És hova? Mert azért ez sem mindegy, persze. Csak nehogy felnőttként tényleg megbánd. Nősz még, a bőröd is nyúlni fog ebből kifolyólag, így lehet, hogy mire "eléred végleges magasságod", már nem úgy fog kinézni, ahogyan azt te szeretnéd.

Nem vagyok ellene én sem a tetoválásoknak, de én 14 évesen azért még várnék vele. Túljutsz egyszer a tinikorszakon, és hidd el, utána is lesz még élet. :)

2014. nov. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!