Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csuklómra szeretnék egy...

Csuklómra szeretnék egy felíratott varratni! óvónő leszek és hogy ezért beszólnának-e hátrány-e?!

Figyelt kérdés

2014. nov. 14. 06:47
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
én nem alkalmaznék tetovált óvónőt a foglalkoztató helyében
2014. nov. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Hány éves vagy? Inkább tanulj meg rendesen fogalmazni!
2014. nov. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Könnyen el lehet fedni, de amúgy nem hiszem hogy hátrány lenne. Kivéve ha azt varratod magadra hogy "i eat babies" vagy hasonlók. :P
2014. nov. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
van, akinél hátrány lehet. ne a csuklódra varrasd, nyáron elé nehéz eltakarni
2014. nov. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%

Óra, karkötő...stb elfedi. Egyenlőre ugyan sok helyen hátrány, de hidd el, ez is meg fog változni. Valójában egy munkáltató sem teszi fel kérdésnek: van önnek tetoválása? - legalábbis itthon. Külföldön pár helyen bizonyos munkáknál, ahol az ügyfelekkel szembeni diszkréció fontos, ott nem szokás alkalmazni tetováltakat, de máshol meg pont lesz*arják, hogy tetovált vagy-e. Ha jó vagy a munkádban, akkor van munkád. Itthon inkább a jó vagy a seggnyalásban -> lesz munkád a divat.

Óvónőknél meg van hosszú ujjú köpeny, akár szellős nyári kivitelben is. De egy szép karórával vagy karkötővel el lehet fedni a tetoválást a csuklón.


Szóval röviden: igen, egy kicsit hátrány, de megoldható, hogy ne legyen az. Illetve ha te óvónő leszel, akkor az idősebb, 50-60 éves társaid lehet, ha megtudják, nem fogják jó szemmel nézni. De próbaidőn túl ezért nem mondhatnak fel neked.


"Madarat tolláról - embert tetkójáról (?)"

2014. nov. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyu teljes a jóindulatom de csak meg akarlak óvni attól hogy nehogy megbánd :)
2014. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
szia nekem is felirat van a csuklómon és orvosira egyetemre készülök menni jelenleg ápolást tanulok ,és nem szólnak érte nos az ovonö is részben eü szakma(egészségügy)
2014. nov. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Teved az egyik hozzaszolo van ahol meg a felveteli beszelgetesig sem jutsz el,ha meglatjak a tetovalast,ezt egyebkent van ahol munkaszerzodesben is rogzitik!pl leggitarsasagok.

Szerintem nagyon gaz egy tetkos ovono.!En nem engednem hozzad jarni a gyerekeimet!

2014. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi a francért pontozol le amikor értelmes választ adtam a kérdésre ,és másokat is leontozol ökis értelmesen válaszoltak ...megsértödsz akkor mi a ... nak kérdezed járj utánna a munkahelyen
2014. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9 ahhoz, hogy megjelenjen a pontod több pontozótól kell kapnod valamilyen kezet, tehát nem a kérdező, vagy nem csak a kérdező húzott le, hanem pl én is


iskolába (egyetemre) felvesznek minden további nélkül ... és legyél büszke arra, hogy van tetkód, mert az aztán adja az egyéniséget


megismétlem amit korábban írtam: ha munkáltató lennék nem vennék fel tetkós óvónőt (tudod, az már nem az egyetem, hanem az élet, farkastörvényekkel)

2014. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!